Ağustos’ta En Çok Bu 3 Altcoin Kazandırdı! Fazlası Geliyor

Ağustos’ta En Çok Bu 3 Altcoin Kazandırdı! Fazlası Geliyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ağustos’ta En Çok Bu 3 Altcoin Kazandırdı! Fazlası Geliyor

Ağustos, tüm altcoin piyasası için epeyce ağır bir aydı. Bitcoin ve Ethereum istikrarlı bir fiyatı korumakta zorlandı. Orta hacimli altcoin projesiyse atılım yapmak için fırsat buldu. Bu yazıda, bunlardan öne çıkan 3 örneği, yükselişin ardındaki katalizörlerle birlikte listeleyelim.

İşte Ağustos ayında en çok kazandıran 3 altcoin

Rollbit Coin (RLB)

RLB, Ağustos boyunca sağlam bir performans sergiledi. Bu platform, kullanıcıların 1000x kaldıraç kullanarak token ticareti yapmasına imkan tanır. Rollbit ayrıyeten kullanıcılarına spor bahisleri ve atari oyunları ile tokenize jackpot oyunu da sunuyor. Ağustos başı itibariyle Rollbit, 2,5 milyar doların üzerinde pahada kripto vadeli süreç ticareti kaydetti.

RLB ayrıyeten fiyatının artmasına neden olan muazzam bir satın alma baskısı yaşadı. Enteresan bir halde Rollbit, en süratli büyüyen altcoin topluluklarından birine sahip. Bunun tamamı, kumarbazlar ve yatırımcılar tarafından sıcak bir biçimde karşılanan bir hizmet sunması sayesinde oldu. Kullanıcılar genel olarak makus bir pazara karşın Rollbit’e akın etti.

Rollbit’in son zamanlardaki büyümesinin gerisinde, Rollbit’in RLB satın alması ve yakması da dahil olmak üzere çeşitli faktörler var. Yakma programı, dolanımdaki RLB sayısını azaltacak ve fiyatı artıracak. Coingecko’ya nazaran altcoin fiyatı son 7 günde %21,02 artışla 0.1837 dolardan süreç görüyor

XDC Network (XDC)

XDC Network, Blockchain teknolojisi ile klâsik finans ortasındaki boşluğu kapatmayı amaçlayan hibrit bir Blockchain platformu olarak hizmet ediyor. Evvelden XinFin olarak isimlendirilen bu altcoin, gerçek dünyadaki problemlerin üstesinden gelmeye odaklanır. Birebir vakitte, büyük sistematik değişiklikler yaparak işletmelerin Blockchain teknolojisinin avantajlarından kolaylıkla yararlanmasına yardımcı olur.

XDC, memleketler arası ödeme iletileşme standardı ISO 20022 ile uyumlu olduğundan geliştiricilerin ve finans kurumlarının üzerinde uygulama oluşturabileceği kolay bir platformdur. Platform ayrıyeten birkaç tanınmış tarayıcıyla uyumlu bir web uzantısı olan XDCPay uygulamasını da tanıttı.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, İngilitere merkezli varlık pazarı Tradeteq yakın vakitte XDC üzerinde tokenize bir ABD Hazine arzı başlattı. XDC, tokenizasyonun dünya çapında taban kazanmaya devam etmesi nedeniyle benimsenmesinde artış gördü. CoinGecko’dan elde edilen bilgiler, XDC’nin son 7 günde %13,1’lik bir fiyat artışıyla 0.05953 dolardan süreç gördüğünü gösteriyor.

Toncoin (TON)

Toncoin geçen haftanın en büyük karlarından biri oldu. TON’un Blockchain idaresine ve merkezi olmayan uygulamalara yönelik yenilikçi yaklaşımı, en büyük çekiciliklerinden biridir. Proje başlangıçta Telegram Open Network’ün topluluk odaklı bir fork’u olarak başladı. Fakat son günlerde ağda büyük bir hareketlilik yaşandı.

Yeni bir rapor, Ton’daki geliştirici aktifliğinin 2020’de %102 arttığını argüman etti. Enteresandır ki, TON Wiki Challenge ve DoraHacks Hackathon, TON’daki son artışın gerisindeki iki büyük faktördür.

Coingecko’ya nazaran TON şu anda 1.70 dolardan süreç görüyor. Bu son 7 günde %16,9’luk bir fiyat artışı manasına geliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap