Açıklandı: Eylül’de Bu 4 Altcoin İzlenmeli!

Açıklandı: Eylül’de Bu 4 Altcoin İzlenmeli!

Paylaş
BTC Piyasası: Açıklandı: Eylül’de Bu 4 Altcoin İzlenmeli!

Ağustos ayı süratle sona eriyor ve birtakım kripto paralar beklentilerin ötesinde bir performans sergiledi. Lakin, öbürleri hepimizin beklediğinin altında kaldı. Örneğin, Ağustos ayı Bitcoin ve BNB için en güzel aylardan biri değildi. Yeniden de, bildiğimiz üzere, kripto piyasası epey değişken, bu nedenle azalan performans bekleniyor. Ne olursa olsun, Eylül 2023 süratle yaklaşırken, âlâ performans göstereceğine inanılan birtakım altcoin projeleri var. Analist Mike Woriji, optimist olduğu coinleri açıkladı. İşte detaylar…

Analistin listesindeki birinci altcoin, INJ

Injective Protocol, geliştiricilerin ve kullanıcıların piyasada karşılaştığı kimi ortak problemleri ele almaktadır. Örneğin, proje herkesin basitçe gezinebilmesi için tanıdık bir nizam ve bir dizi özellik ile tasarlanmıştır. Injective’in ilerlemesi 2022’de fark edilir hale geldi. Buna ek olarak, Injective Protocol’ün cazibelerinden biri de INJ tokeninin etkileyici fiyat performansıdır. Bu projenin ikinci bir gücü de grubun inşa etmeyi bırakmamış olmasıdır. Yani Injective, IBC’nin bir modülü olan bir layer 1’dir. Üstün süratli olmasının yanı sıra, protokol rastgele bir gas fiyatı talep etmemektedir. Buna ek olarak, Injective yield üretimi ve zincirler ortası ticaret sağlar. Bu projenin bir öbür etkileyici özelliği de birlikte çalışabilirliğe verdiği ehemmiyettir. Injective, aşağıdakiler üzere en önde gelen zincirlerden kimileriyle birlikte çalışabilir:

  • IBC aracılığıyla Cosmos ekosistemi.
  • Solana
  • Polygon
  • Ethereum
BTC Piyasası: Açıklandı: Eylül’de Bu 4 Altcoin İzlenmeli! 1

Injective’in nitekim net bir yol haritası var. Analist, yükseltmeler nedeniyle Eylül ayında INJ token için olumlu bir fiyat hareketi olacağını varsayım ediyor. Injective yol haritasında platformu geliştirecek birkaç yükseltme ana çizgileriyle belirtilmiştir. Planlanan yükseltmeler ortasında Carcosa Yükseltmesi, Mesh Zincir Ağı, Çoklu VN Zincirleri, Volan Yükseltmesi var. Son olarak, INJ için altcoin sürümü 4. çeyrekte sona erecek.

Akash Network de listede

Akash basitçe merkezi olmayan bir bulut bilişim pazarıdır. Geliştiricilere esnek ve daha ucuz bir bulut tabanlı altyapı ile merkezi olmayan uygulamalar oluşturmaları için bir tahlil sunar. Akash Ağı, olağan bulut hizmeti sağlayıcılarıyla uyumludur. Fakat ayırt edici faktörü, denetimi geliştiricilerin ellerine bırakmasıdır. Buna ek olarak Akash, merkezi olmayan bir bulut bilişim hizmeti olarak oynadığı rol nedeniyle hayli çıkarlı bir yatırım olma potansiyeline sahiptir. Akash’ın birçok cazip özelliği vardır ve bunlardan biri de GPU pazarıdır. Bu hizmet, yapay zeka barındırma için kıymetli bir araçtır.

BTC Piyasası: Açıklandı: Eylül’de Bu 4 Altcoin İzlenmeli! 2

Akash Network, merkezi olmayan bulut hizmetini, insanların ve şirketlerin kullanılmayan GPU kaynaklarını diğerlerine, bilhassa de yapay zeka araştırmacılarına ve geliştiricilerine kiralayabilecekleri bir platform sunmak için kullanıyor. Merkezi olmayan tasarımı ve inançlı, açık ve uygun maliyetli bulut tahlillerine yönelik artan talep sayesinde bulut bilişimde büyük bir değişime öncülük ettiği için Akash Network’e yatırım yapmanın büyük bir potansiyeli var. Bu projede çok sayıda paydaşlık ve geliştirme süreci devam ediyor.

Son vakitlerin tanınan altcoin projesi: UNIBOT

Unibot, Telegram uygulamasından Uniswap v3’te altcoin ticaretini destekleyen bir Telegram botudur. Unibot platformunun ana gücü, sağlam altyapısı ve gelişmiş algoritmaları tarafından yönlendirilen suratıdır. UNIBOT’ta bulunan araçlardan kimileri şunlardır:

  • Hızlı bir ticaret platformu.
  • Mirror Sniper: Bu, kullanıcıların başka cüzdanların süreçlerini kopyalamasını sağlar.
  • Yeni tokenlar hakkında gerçek vakitli bilgi sunan bir token lansman kanalı.
  • Cüzdan idaresi.
BTC Piyasası: Açıklandı: Eylül’de Bu 4 Altcoin İzlenmeli! 3

Listede en son DAG var

Constellation, lansmanından bu yana etkileyici bir piyasa ivmesi kazanan projelerden biridir. Pasif getiri elde etmek için farklı yollar sunan bir DeFi ekosistemi ve merkezi olmayan bir bilgi pazarı olarak hizmet vermektedir. Constellation’ın halihazırda ABD Hava Kuvvetleri, Amazon Web, KuCoin Exchange ve Chainlink (LINK) üzere kıymetli ortaklardan oluşan bir listesi var. Constellation ağı, birçok şeyin yanı sıra, yeni bir konsensüs sistemi kullanarak ölçeklenebilirliği geliştirmeye odaklanmaktadır. Buna ek olarak Constellation, birçok DeFi platformuna kıyasla daha süratli sonuçlanan daha süratli süreçler sağlar.

Constellation’ın performansının merkezinde, ağın bir dizi kaynaktan depolama alanı elde etmesini sağlayarak performansı artıran ve tıkanıklığı azaltan yönlendirilmiş asiklik grafik mimarisi yer alıyor. Analiste nazaran, Constellation’ın ölçeklenebilirliğe odaklanması, DAG tokeninin ayı piyasası öncesinde izlenmeye kıymet olduğu manasına geliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap