Açıklandı: Bu 3 Altcoin Bir Sonraki Boğada Âlâ Kazandıracak!

Açıklandı: Bu 3 Altcoin Bir Sonraki Boğada Âlâ Kazandıracak!

Paylaş
BTC Piyasası: Açıklandı: Bu 3 Altcoin Bir Sonraki Boğada Âlâ Kazandıracak!

Sürekli gelişen kripto para dünyasında fırsatlar ekseriyetle en beklenmedik anda ortaya çıkar. Yatırımcılar bir sonraki kripto boğa döngüsünün başlamasını sabırsızlıkla bekliyor. Bu bekleyişin ortasında yatırımcılar, bu boğa döngüsünde onlara azamî karı getirecek altcoin’leri arıyor. Kripto uzmanı Vahid Karaahmetovic, bu potansiyele sahip 1 doların altında fiyatı olan 3 altcoin belirledi.

İlk sıradaki altcoin: SEC galibi Ripple (XRP)

XRP, şu anda yatırımcıların göz gerisi etmemesi gereken altcoin’ler ortasında yer alıyor. Bu hiç de şaşırtan değil. Her şeyden evvel XRP, piyasa kıymetine nazaran en büyük 5. kripto para ünitesi olmaya devam ediyor. Ayrıyeten, şu anda 0,5 dolar üzere cazip bir fiyata sahip. Ayrıyeten altcoin, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 3,84 doların %86 altında süreç görüyor. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere XRP, Temmuz ayında 0,8 doların üzerine çıkan dikkat cazip ralli yaptı. Bu da XRP’de potansiyel olduğunu ortaya koydu.

Yine de, gelecekteki fiyat hareketinin birçoklarının Ripple’ın ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı uzun müddettir devam eden yasal uğraşında galip gelme ihtimaline bağlı olduğunu belirtmek gerekiyor. Bununla birlikte, bu haftanın başlarında Ripple’ın CEO’su dava konusunda ‘çok iyimser’ olduğunu tekrar belirtti. Bu doğrultuda, “gerçeklerin ve hukukun” hala Blockchain şirketinin tarafında olduğuna dair yürek verici konuştu. Yazı sırasında, XRP son 24 saatte %1,8 artışla 0,49 dolardan süreç görüyordu. Bununla birlikte altcoin, haftalık bazda yaklaşık %1,4, aylık bazda ise %20’den fazla kıymet kaybetti.

BTC Piyasası: Açıklandı: Bu 3 Altcoin Bir Sonraki Boğada Âlâ Kazandıracak! 1XRP 1 aylık fiyat grafiği.

İkinci sırada Cardano (ADA) var

Bu ortada, Cardano’nun (ADA) 2023’te en makus performans gösteren büyük altcoinlerden biri olduğunu belirtelim. Bununla birlikte altcoin, kripto para topluluğundan değerli ölçüde ilgi görmeye devam ediyor. Bilhassa, ADA’nın yeni eşsiz cüzdan adreslerinin sayısı son aylarda kıymetli ölçüde artış kaydetti. Bu süreçte cüzdanlar Ağustos sonunda 4,2 milyonu aştı. Bu da topluluğun projeye olan itimadının bu yılki dingin performansından etkilenmediğini gösteriyor.

Bununla birlikte, Cardano’nun lokal tokenı için, bilhassa de kritik 0,24 dolar düzeyini koruyamazsa, aşağı istikametli riskler devam ediyor. Yazı sırasında ADA, son 24 saatte %0,9 düşüşle 0,25 dolardan süreç görüyordu. Ayrıyeten altcoin haftalık bazda yaklaşık %2,7 ve son 30 günde %14’ten fazla bedel kaybetti. Öte yandan, mevcut fiyatının Eylül 2021’de ulaşılan tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 3,1 dolardan %91 daha düşük olması, tokenı kapmak için eşsiz bir fırsat olduğunu kanıtlayabilir.

BTC Piyasası: Açıklandı: Bu 3 Altcoin Bir Sonraki Boğada Âlâ Kazandıracak! 2ADA 1 haftalık fiyat grafiği

Son sıradaki altcoin: Coinbase listesine giren VeChain (VET)

Son olarak, saygın VeChain ağının lokal tokeni olan VET, son vakitlerde kripto yatırımcılarının başını döndürüyor. Bu dijital varlık, haftalık grafiklerde %10’dan fazla artış gösterdi. Böylelikle, en uygun performans gösteren kripto tokenlardan biri oldu.

Bu yükselişte Coinbase’in 12 Eylül’de VET ve başka VeChain tokenı VeThor (VTHO) için takviye ekleyeceğini duyurması tesirli oldu. Doğal olarak, listeleme VeChain’in kitlesel olarak benimsenmesinde değerli bir rol oynayabilir. Bunun da altcoin projesinin tokenleri için değerli bir fiyat katalizörü haline gelmesi mümkün. VET son 24 saat içinde %4,2 artışla 0,02 dolardan süreç görüyordu. Ayrıyeten VET, haftalık bazda %10,2 ve aylık bazda %6’dan fazla düşüş gördü.

BTC Piyasası: Açıklandı: Bu 3 Altcoin Bir Sonraki Boğada Âlâ Kazandıracak! 3VET 1 haftalık fiyat grafiği.

Sonuç olarak, bedeli düşük olan bu altcoin’ler değerli fiyat artışlarını tetikleyebilecek sağlam temellere sahip. Bununla birlikte, gelecekteki gidişatlarının genel piyasa hassaslığına yakından bağlı olduğunu vurgulamak gerekiyor.

Makaledeki görüşler ve kestirimler uzmana ilişkin olup, muhakkak yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap