Açıklandı: Binance, ‘Yüksek Potansiyelli’ Bu 12 Projeyi Seçti!

Açıklandı: Binance, ‘Yüksek Potansiyelli’ Bu 12 Projeyi Seçti!

Paylaş
BTC Piyasası: Açıklandı: Binance, ‘Yüksek Potansiyelli’ Bu 12 Projeyi Seçti!

Önde gelen blockchain ve kripto para inkübasyon merkezlerinden biri olan Binance Labs, yakın vakitte yaptığı resmi bir duyuruyla, kripto ekosisteminde dönüştürücü bir seyahate çıkacak olan gelecek vaat eden projelerden oluşan son kohortunu açıkladı. Kapsamlı bir müracaat inceleme sürecinin akabinde Binance Labs, blockchain dünyasının farklı alanlarına yayılan 12 yüksek potansiyelli proje grubunu seçti. Bu projeler, iki yıllık bir periyodu kapsayan ve büyümeyi ve inovasyonu teşvik etmek için kapsamlı bir müfredat sunan Binance Labs inkübasyon programına katılacak. İşte detaylar…

Binance Labs, inkübasyon programı için kimi projeleri seçti

Binance Labs inkübasyon programı, kripto alanındaki en umut verici teşebbüsleri yetiştirme konusundaki kararlılığıyla tanınıyor. Altı ay boyunca, bu program için seçilen kuruculara kıymetli kaynaklar, mentorluk ve tüm Binance ekosistemine erişim sağlanıyor. Bu stratejik takviye, bu projeleri tam potansiyellerine ulaşmaları ve blockchain sanayisi üzerinde kalıcı bir tesir yaratmaları için güçlendirmeyi amaçlıyor.

BTC Piyasası: Açıklandı: Binance, ‘Yüksek Potansiyelli’ Bu 12 Projeyi Seçti! 1

Listede birinci sıradaki Vistara, çeşitli yürütme ortamlarında ölçeklenebilir altyapının dizaynını ve idaresini kolaylaştıran tek tıklamalı bir rollup dağıtım çerçevesi sunan seçilmiş birkaç şirket ortasında yer alıyor. Bu yenilik, Blockchain altyapısı oluşturma sürecini kolaylaştırmayı ve nihayetinde kripto ekosisteminin ölçeklenebilirliğine ve verimliliğine katkıda bulunmayı vaat ediyor. UXUY, MPC (Çok Taraflı Hesaplama) ve AA (Anonim Kimlik Doğrulama) cüzdan teknolojisi üzerine şurası çok zincirli bir platform sunuyor. Kullanıcı dostu özelliklere öncelik veren UXUY, merkezi olmayan borsalar için giriş mahzurlarını azaltmayı ve DeFi’yi daha geniş bir kitle için daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlamakta.

DeFi projeleri dikkat çekti

Diğer yandan listedeki bir öteki coin olan BBOX, birinci olarak Linea’da başlatılan sürdürülebilir merkezi olmayan ticaret platformuyla ses getirdi. Bu platform, likidite sağlayıcılar için gelişmiş getiri stratejileri sunarken, DeFi tecrübesini geliştirerek çok çeşitli varlıklar için süratli bir biçimde ticaret havuzları oluşturmada öne çıkıyor. Derivio, zkSync üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan yapılandırılmış bir türev ekosistemi olarak sahneye çıkıyor. Bu yenilik, kullanıcılar, kurucular ve kurumlar için merkezi olmayan borsaların tüm potansiyelini ortaya çıkarmaya ve DeFi imkanlarında yeni bir çağ başlatmaya hazırlanıyor.

BTC Piyasası: Açıklandı: Binance, ‘Yüksek Potansiyelli’ Bu 12 Projeyi Seçti! 2

Ethena, ETH’yi klâsik bankacılık sistemlerine dayanmayan birinci kripto getirili stablecoin’e dönüştürerek türev altyapısında öncü olmayı hedeflemektedir. Bu teşebbüs kripto alanında finansal istikrarı artırmayı amaçlamaktadır. Shogun, başlangıçta Cosmos çapraz zincirinde başlatılan zincirden bağımsız bir buyruk akışı toplayıcı ve akıllı likidite yönlendiricisi sunmaktadır. Bu yenilik, ağa verimlilik ve modülerlik getirerek genel likidite idaresini güzelleştirmeyi vaat ediyor.

Yapay zeka dayanağı de verildi

Yapay zeka takviyeli DApp’ler alanında, MyShell dikkate paha bir platform olarak ortaya çıkıyor. MyShell, modüler bir dizaynın yanı sıra tescilli AI ve TTS (metinden konuşmaya) modellerini kullanarak kullanıcıların eşsiz sesler, anılar ve konuşma tarzları ile yapay zeka botları oluşturmasına, paylaşmasına ve bunlardan para kazanmasına imkan tanır. NPFrompt, metinden imaja, görüntü ve müzik modelleri de dahil olmak üzere çok modlu tescilli modellere sahip, yapay zeka takviyeli bir Prompt-UGC platformu sunuyor. Kullanıcılar zahmetsizce NFT içeriği oluşturabilir, Web3 Projesi tarafından desteklenen sanat aktifliklerine katılabilir ve yaratıcılıkları için mükafatlar alabilir.

BTC Piyasası: Açıklandı: Binance, ‘Yüksek Potansiyelli’ Bu 12 Projeyi Seçti! 3

Ayrıca QnA3, yapay zeka tarafından desteklenen ve Web3 için özel olarak tasarlanmış bir bilgi paylaşım ve arama platformudur. Tescilli data gölü ile QnA3, Web3 bilgilerine ve bilgisine tek bir tıklama ile erişimi kolaylaştırarak kripto topluluğu için vazgeçilmez bir kaynak haline getirir.

GameFi ve SocialFi öncüleri de Binance listesinde

Cellula, Ethereum üzerinde büsbütün zincir üzerinde otonom bir hayat simülasyonu strateji oyunu ile Blockchain oyunlarına heyecan verici bir boyut getiriyor. Birleştirilebilirlik, şeffaflık ve dayanıklılık bu sürükleyici oyun tecrübesinin temel taşlarıdır. Crypto Café, kripto varlıklar dünyasına giren kullanıcılar için giriş pürüzlerini azaltma misyonuyla, Blockchain ve kripto hususlarına odaklanan özel bir öğrenme ve kar platformudur. MetaCene, ana akım oyuncuların kolaylıkla erişebileceği halde tasarlanmış birinci Web3 mahallî MMORPG mesken oyunu olarak kıymetli bir kilometre taşını işaret etmektedir. Bu yenilik, klasik oyunlar ile Blockchain dünyası ortasındaki boşluğu doldurabilir.

BTC Piyasası: Açıklandı: Binance, ‘Yüksek Potansiyelli’ Bu 12 Projeyi Seçti! 4

Bu 12 öncü proje Binance Labs inkübasyon programındaki seyahatlerine başlarken, kripto topluluğu kesime getirecekleri çığır açan tahlilleri ve gelişmeleri merakla bekliyor. İnovasyon, mentorluk ve kaynakların bir ortaya gelmesiyle bu projeler, blockchain teknolojisinin ve merkeziyetsiz finansın geleceğini şekillendirme potansiyeline sahip.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap