ACH ve Bu 5 Altcoin Yeni Paydaşlık Duyuruları Yaptı!

ACH ve Bu 5 Altcoin Yeni Paydaşlık Duyuruları Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: ACH ve Bu 5 Altcoin Yeni Paydaşlık Duyuruları Yaptı!

Geçtiğimiz gün boyunca Alchemy Hisse (ACH), IOTA, NEAR üzere tanınan altcoin projeleri için değerliydi. Çünkü toplamda altı altcoin için işbirliği duyuruları gerçekleşti. İşte detaylar…

Wakweli NFT, ünlü avukatlarla ortak oldu

Dijital eserlerin NFT’ler aracılığıyla kimlik doğrulamasını kolaylaştıran bir şirket olan Wakweli, yeni açıklama yaptı. Wakweli, dal başkanı Web3 hukuk danışmanlarının ortağı oldu. Wakweli artık de Blockchain Lawyers Group (BLG) ile işbirliği yapıyor. Platform, NFT’ler ve gerçek dünya varlıkları için özgünlük sertifikaları düzenlemeyi amaçlıyor. Platform tarafından paylaşılan resmi duyuruya nazaran, hukuk profesyonellerinden oluşan 1. Kademe global bir ağ olan Blockchain Lawyers Group ile işbirliği yaptı.  Bu çok beklenen işbirliği, Wakweli’nin sağlam Web3 yasal uzmanlığından yararlanmasına imkan tanıyacak. İşbirliğinin birinci etabını başlatmak üzere BLG uzmanları, açılış NFT sertifikalarının onaylanmasında yer alacak. Ayrıyeten tüm sürecin güçlendirilmesine yardımcı olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: ACH ve Bu 5 Altcoin Yeni Paydaşlık Duyuruları Yaptı! 1

ACH ve MAP Protocol işbirliği kurdu

Diğer yandan web3 platformu MAP Protocol’den işbirliği duyurusu yaptı. MAP, meselesiz kripto para yatırma yahut çekme hizmetleri sağlamak için Alchemy Hisse ile işbirliği yaptı. Böylelikle ekosistemi için kolay bir irtibat tahlili sağladı. Kullanıcılar, tercih ettikleri fiat para ünitesi ödeme prosedürünü kullanarak fiat para ünitesi karşılığında direkt kripto para satın alabilir yahut satabilirken, MAP Protokolündeki tüm tokenları satın alabilirler.

peaq ve NATIX, iştirakini duyurdu

Merkeziyetsiz uygulama platformu peaq Network, kısa bir müddet evvel IoT ve EI teknolojisine işaret etti. Bunların gerçek dünyadaki kullanım durumlarıyla ilgilenen zımnilik öncelikli bir platform olan NATIX ile iştirak kurdu. İştirakin ana maksadı merkezi olmayan fizikî altyapı ağları (DePIN’ler) geliştirmektir. İlgili ağlar yapay zeka takviyeli sensörlerden faydalanacaktır. Entegrasyona dahil olarak, peaq’ın otonom makine kimlikleri, DePIN Drive’ı sürmek ve kazanmak için kullanılacaktır. Bu entegrasyon ile peaq’a bağlı birçok aygıtın platformun ağ aktifliğini artırması sağlanacaktır. Buna ek olarak, paydaşlar için daha fazla kıymet yaratılacaktır. Ayrıyeten Drive& tüketicileri de ek mükafatlar elde edecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: ACH ve Bu 5 Altcoin Yeni Paydaşlık Duyuruları Yaptı! 2

Uppsala ve CODE, Protector’ü piyasaya sürdü

Kripto AML/CTF, Süreç Risk İdaresi, Mevzuat Uyumluluğu ve Süreç Takibi alanında ödüllü güvenlik araçları ve hizmetleri sağlayıcısı Uppsala Security, Güney Kore merkezli bir kripto varlık hizmet sağlayıcısı (VASP) uyumluluk tahlili olan CODE ile iştirak kurduğunu duyurdu. Bu paydaşlığın bir kesimi olarak CODE, kripto varlık hizmet sağlayıcıları için süreç riski idaresini, mevzuata uygunluğu ve süreç takibini geliştirmek üzere tasarlanmış bir cüzdan adresi tespit sistemi olan Protector isimli yeni bir eseri piyasaya sürdü.

ACH dışında bir kripto para ünitesi de iştirakle gündeme geldi

Merkezi olmayan finans (DeFi) kesimi daima genişlerken, Particle Network Web3 dünyasında bir ihtilal yaratmak için büyük efor sarf ediyor. Platform bu kere NEAR ile işbirliği yaptı. NEAR mainnet ile entegrasyonun yanı sıra toplumsal medya tabanlı oturum açma durumunda uyumluluk sağlanması, Particle Network tarafından elde edilen dönüm noktasıdır. Devam eden entegrasyon, Particle Network’ü büsbütün merkezi olmayan bir finans sistemine yaklaştırıyor. Bunun yanı sıra tüketici tecrübesini de büyük ölçüde zenginleştiriyor. Particle Wallet, varlıkları yönetmek için inançlı ve esnek bir sistem sağlar. Bu son teknoloji protokol, müşterilerin varlıklarının inançta olduğunu garanti eden ek bir güvenlik katmanı sunmakta.

Ulaş Utku Bozdoğan: ACH ve Bu 5 Altcoin Yeni Paydaşlık Duyuruları Yaptı! 3

IOTA ve Dell, Alvarium projesi için güçlerini birleştiriyor

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere IOTA Vakfı bir müddettir Dell Technologies ile iklim değişikliğindeki büyük zorlukların ele alınması ve sürdürülebilirlik maksadına yönelik çalışmalar üzere değerli bahislerde ortaklaşa çalışıyor. IOTA ve DigitalMRV’de çalışan sürdürülebilirlik ve bilgi saklılığı savunucusu Mat Yarger, devam eden gelişmelerle ilgili birtakım değerli bilgiler paylaştı. Son röportajında Mat, IOTA’nın dağıtık defter teknolojisini (DLT), bilgi ve süreçleri neredeyse hiç fiyat ödemeden gerçek vakitli olarak gönderme kabiliyeti nedeniyle övüyor.

 Ayrıca, yerleşik şifreleme ile gelen ve defter üzerinde olduğu için kullanıcılara kolay erişim sağlayan merkezi olmayan bilgi akışları olan IOTA Streams hakkında da konuştu. Mat ayrıyeten, IOTA madenci altyapısından bağımsız olduğu için IOTA ile alakalı rastgele bir merkezileşme olmadığını da kelamlarına ekledi. IOTA’nın müsaadesiz nodelarıyla herkes ağa katkıda bulunmakta. Yani IOTA Blockchain ağında nodelar çalıştırmakta.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap