ABD’nin Borsa Devi, 5 Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Patladı!

ABD’nin Borsa Devi, 5 Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Patladı!

Paylaş
BTC Piyasası: ABD’nin Borsa Devi, 5 Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Patladı!

Kripto para borsalarının yaptığı listeleme haberleri, altcoin fiyatlarında ciddi bir etkiye sebep oluyor. Bu etki, çoğunlukla olumlu oluyor. ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase, platforma yeni altcoin’ler etkileyeceğinin haberini verdi. Bu durum, söz konusu altcoin’lerin fiyatında sıçrama yaşanmasına neden oldu. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Coinbase, 5 yeni altcoin listeleyecek

Dün akşam yaptığı bir duyuruya göre ABD merkezli ünlü kripto para borsası Coinbase, platforma 5 yeni altcoin ekliyor. Bu duyurunun ardından fiyatlar yükseliş yaşadı. Coinbase’in platforma ekleyeceği altcoin’ler ve fiyatlarındaki değişimler ise şu şekilde:

  • Cryptex Finance (CTX): Ethereum’un akıllı sözleşme sistemini kullanan Cryptex, merkeziyetsiz, açık kaynaklı finansal çözümler oluşturmaya odaklanmıştır. CTX, duyurunun ardından 7.31 dolardan 13.52 dolara kadar yükseldi ve yüzde 50’ye yakın bir yükseliş kaydetti.
  • DIA (DIA): DIA (Merkezi Olmayan Bilgi Varlığı), piyasa aktörlerinin güvenilir veriler elde etmesini, tedarik etmesini ve paylaşmasını sağlayan açık kaynaklı bir oracle platformudur. DIA, duyurunun ardından 0.73 dolardan 1.23 dolara kadar yükseldi ve yüzde 50’nin üzerinde değer kazandı.
BTC Piyasası: ABD’nin Borsa Devi, 5 Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Patladı! 1
  • Maple (MPL): Maple, merkezi olmayan bir kurumsal kredi piyasasıdır. Maple, borçlulara tamamen zincir üzerinde tamamlanmış şeffaf ve verimli finansman sunar. MPL, duyurunun etkisiyle 9.84 dolardan 12.7 dolara kadar yükseldi. Yazım sırasında yüzde 20’lik bir artış yaşamış gibi görünüyor.
  • Pluton (PLU): Coinbase’in listelemesiyle en büyük yükselişi yaşayan coin, PLU oldu. Coin, 6.30 dolardan 18 dolara kadar yükseldi ve yazım sırasında yüzde 90’lık bir performans sergiliyor. Pluton (PLU), Ethereum platformunda çalışan ve 2016’da piyasaya sürülmüş olan bir kriptodur.
  • Unifi Protocol DAO (UNFI): Unifi Protocol DAO, modern teknolojiyi finans dünyasına getirmeyi hedefliyor. UNFI tokenı, duyurunun ardından 4.31 dolardan 6.74 dolara kadar yükseldi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap