ABD’li Siyasetçiden Shiba Inu ve Dogecoin Yorumu!

ABD’li Siyasetçiden Shiba Inu ve Dogecoin Yorumu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: ABD’li Siyasetçiden Shiba Inu ve Dogecoin Yorumu!

En büyük iki meme coin olan Shiba Inu ve Dogecoin, Amerikan siyasi söylemine nüfuz etti. Arizona Eyalet Senatörüne göre, Shiba Inu ve Dogecoin özgürlüğü temsil ediyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Shiba Inu ve Dogecoin, Amerikan siyasi söylemine nüfuz etti!

Arizona Eyalet Senatörü Wendy Rogers bir tweet’te bu paraları anlamadığını iddia ediyor, ancak insanların istedikleri kripto para birimlerini satın alabilmeleri gerektiğini savunarak özgürlüğe vurgu yapıyor. Wendy Rogers geçen hafta Arizona’da Bitcoin’i yasal para yapmak için bir yasa tasarısı sundu.

Pazartesi günü, seçim reddi hareketinin bir parçası olduğu ve manşetlere konu olan kışkırtıcı yorumlar yaptığı için ün kazanan Trump yanlısı Cumhuriyetçi, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin emlak vergilerinden muaf tutulmasını da önerdi.  Kendini dışlanmış hisseden XRP topluluğunun üyeleri, Rogers’ın Twitter hesabına Ripple bağlantılı kripto para biriminden bahsederek spam göndermeye başladı. Politikacı, takipçilerine tartışmalı kripto para birimi hakkında birkaç soru sordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: ABD’li Siyasetçiden Shiba Inu ve Dogecoin Yorumu! 1

Arizona Eyalet Senatörü, Ripple tartışmasını alevlendirdi

Beklendiği gibi, tweet’i Bitcoin ve XRP savunucuları arasında bir başka yorgun tartışmayı ateşledi. On-chain analist Dylan LeClair, XRP Ordusunu öfkelendirerek kripto parayı “dolandırıcılık” olarak nitelendirdi. Ripple, kayıt dışı XRP satışları nedeniyle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından dava edildi.

Rogers, kripto para yatırımcılarını kazanmaya çalışan tek aşırı sağ politikacı değil. Cumhuriyetçi Ohio Senatosu adayı Josh Mandel, en büyük kripto para birimine olan desteğini beceriksizce açıkladıktan sonra, geçen ay Twitter’da geniş çapta alay konusu oldu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap