Aave, Coinbase’in Base’ine Genişlemeyi Pahalandırıyor

Aave, Coinbase’in Base’ine Genişlemeyi Pahalandırıyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Aave, Coinbase’in Base’ine Genişlemeyi Pahalandırıyor

Aave, Coinbase tarafından desteklenen bir Layer-2 Blockchain tahlili olan Base ağına dağıtma teklifini düşünüyor.

Coinbase, Base ile birlikte iş birliklerini genişletmeyi hedeflerken, Aave tarafından durum ile alakalı bir güncelleme geldi. Aave, Layer-2 Blockchain’i olan Base’e genişlemeyi değerlendirdiğini bildirdi.

Coinbase’in Base’i için Aave’den Atak Gelebilir

Flipside Crypto, birinci topluluk geri bildirimi için “nabız kontrolü” evresinde kalan teklifi sundu. Kripto kredi verme projesi Aave’nin yönetici forumu, Coinbase tarafından desteklenen Layer-2 Blockchain olan Base’de sürüm 3’ün önerilen uygulamasını kıymetlendiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Aave, Coinbase’in Base’ine Genişlemeyi Pahalandırıyor 1

Aave’nin topluluğun nabzını ölçmek için sunduğu teklif, tıpkı vakitte Aave’ye delege ve katkıda bulunan analitik firması Flipside Crypto’da bir protokol uzmanı olan Francis Gowen tarafından yapıldı. Şu anda, Aave topluluk üyelerinin geri bildirim sağlayabildiği birinci “sıcaklık kontrolü” evresinden geçmektedir.

Teklifte Gowen, Base’de devreye alınması planlanan varlıklar için önerilen risk parametrelerini topluluğa özetledi. Mevcut kademe kâfi ön takviye oyu alırsa, teklif daha fazla tartışma ve risk parametresi değerlendirmeleri için bir sonraki basamağa geçecek. Şayet teklif başarılı olursa, konuşlandırmanın önünü açan kesin bir zincirleme oylamaya ilerleyecektir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap