8’den Fazla Bilen Analist: Bu 2 Altcoin Büyük Selloff Görebilir!

8’den Fazla Bilen Analist: Bu 2 Altcoin Büyük Selloff Görebilir!

Paylaş
BTC Piyasası: 8’den Fazla Bilen Analist: Bu 2 Altcoin Büyük Selloff Görebilir!

8’den fazla bilen Smart Contracter’in başarılı tahminlerine buradan göz atabilirsiniz. En son Twitter paylaşımlarında analist, büyük bir satış baskısının sinyallerini veren iki Ethereum rakibini mercek altın aldı. Analistin güncel altcoin tahminlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Bu 2 altcoin büyük kırılmasının zirvesinde

Smart Contracter lakaplı kripto analisti, son birkaç ayda diğer çeşitli kripto paralardan daha iyi performans göstermesine rağmen, iki popüler altcoin projesinin düşüş eğilimi gösterdiği konusunda uyarıyor. Yakın tarihli analizlerinde Constracter, 205.200 Twitter takipçisini, stablecoin likidite merkezi ve güçlü Ethereum rakibi Terra’nın (LUNA) inişli ve çıkışlı bir yolculuğa başladığı konusunda uyarılarda bulundu:

Son altı ayın en iyi performanslarından biri olan LUNA, tamamen pişmiş gibi görünüyor.

Stratejistin teknik analizlerine göre, LUNA’nın Temmuz 2021’den bu yana elinde tuttuğu destek seviyeleri son haftalarda tersine döndü ve direniş bölgelerine dönüştü.

BTC Piyasası: 8’den Fazla Bilen Analist: Bu 2 Altcoin Büyük Selloff Görebilir! 1

Yazım sırasında Terra (LUNA) fiyatı, önceki 24 saate göre yaklaşık %28 değer kazandı ve ATH seviyesine olan uzaklığını %30 civarına indirdi.

Analist bir diğer ETH rakibini yakından takip ediyor

Şu anda piyasa değerine göre onuncu en büyük kripto para birimi olan akıllı sözleşme özellikli Blockchain Avalanche (AVAX), Ethereum’a (ETH) meydan okuyan bir diğer yüksek işlevsel altcoin projesi. Smart Contracter’a göre, Avalanche, Bitcoin (BTC) ile birleştiğinde ciddi negatif satış baskısı altında, çünkü katman-1 ölçeklendirme çözümü Aralık ayında BTC’ye karşı ATH seviyesine ulaştıktan sonra daha düşük seviyelere geriliyor. Kripto uzmanına göre bu formasyon “çok endişe verici”:

AVAX/BTC şu anda riskli görünüyor. Görünüşe göre önemli bir makro alt yüksek kurulmaya çalışılıyor. Ve son altı ayda en güçlü liderlerden biri oldu. Yani bu biraz endişe verici.

BTC Piyasası: 8’den Fazla Bilen Analist: Bu 2 Altcoin Büyük Selloff Görebilir! 2

Yazım sırasında Avalanche (AVAX), önceki günün en yüksek seviyesinden yaklaşık %15 yükseldi ve Kasım ayındaki ATH seviyesiyle farkını %47’ye indirdi. Rusya ve Ukrayna arasındaki çatışmaların ardından çift geneli gerileyen kripto ve geleneksel piyasalardaki panik sonlanmış gibi görünüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap