7.500x Getiri Sağlayan Altcoin, Ünlü Borsaya Giriyor!

7.500x Getiri Sağlayan Altcoin, Ünlü Borsaya Giriyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 7.500x Getiri Sağlayan Altcoin, Ünlü Borsaya Giriyor!

Kısa müddette 7.500x getiri sağlayan Pepe Coin, tanınan bir kripto para borsasından kabul görüyor. Altcoin projesi hakkında ortaya çıkan tüm savlara karşın, bu merkezi borsa listesini açma kararı aldı.

Pepe Coin bu tanınan altcoin borsasında listeleniyor

Justin Sun dayanaklı kripto borsası Huobi Küresel, Pepe Coin için listeleme kararı aldığını duyurdu. Yakın tarihli bir duyuruda Huobi, PEPE/USDT kalıcı Vadeli Süreçlerini ekleyeceğini bugün açacağını bildirdi. Kripto borsası, 18 Nisan 2023’te Pepe’yi listesine dahil edeceğini duyurmuştu.

Pepe Coin, son vakitlerin en büyük rallisi olan bir günde %900’den fazla çıkarla kripto gündeminde kalmaya devam ediyor. Göğüs coin, birinci yatırımcılarına yaklaşık 7500x getiri sağladı. Fiyat daha sonra 20 Nisan’da 0,0000004036 dolara dokunduktan sonra düştü düşüşe geçti. Devam eden kısa soluklu rallilerle şu anda 0.0000002307 dolardan süreç görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 7.500x Getiri Sağlayan Altcoin, Ünlü Borsaya Giriyor! 1

Pepe Coin skandal savlarla gündemde

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız yakın tarihli raporlar, Pepe Coin’in gerisindeki grubun 5 farklı cüzdandan altcoin fiyatını manipüle ettiğini öne sürdü. Projenin ekinin bir akıllı mukavele fonksiyonu üzerinden coin satışlarını durdurduğu sav ediliyor.

Pepe (PEPE)’nın süratli yükselişi, kripto para topluluğunda sıcak bir husus oldu. Lakin son bulgular, kimi karların göründüğü kadar organik olmadığını gösteriyor. Pepecexwallet.eth ile ilgili beş adresle ilgili bir araştırma, yatırımlarından 3.200x üzere şaşırtan bir getiri elde ettiklerini ortaya çıkardı. Lakin bu adreslerin hepsinin token yaratıcısına bağlı olduğu görülüyor.

Soruşturma, bu beş adresin taban fiyattan, yaklaşık 385 dolarla toplam 8,87 trilyon PEPE aldığını gösteriyor. Bu tokenler daha sonra merkezi olmayan borsalarda 1.23 milyon dolara satıldı. Bu da birinci yatırımın yaklaşık 3.200 katını temsil ediyor.

İşlemlere daha yakından bakış, bir cüzdanın 39,3 dolar karşılığında 2,44 trilyon PEPE satın aldığını gösteriyor. Yatırımcı daha sonra bu tokenleri diğer bir cüzdana aktardı. Bir öteki cüzdan, 0,11 WETH (230,84 dolar) karşılığında ek 0,06 trilyon PEPE satın aldı. Toplam 2,5 trilyon PEPE tokeni “0x7607” cüzdanına aktardı. Son olarak, bir öbür cüzdan 35,24 dolar karşılığında 1,77 trilyon PEPE tokeni satın aldı. Daha sonra 4,26 trilyon PEPE tokeninin tamamını 726,218 dolar karşılığında sattı.

Pepe Coin hakkında

Pepe, ünlü göğüs karakteri Kurbağa Pepe (Pepe the Frog) ile olan alakası nedeniyle popülerlik kazandı. Pepe’nin geliştiricileri, sahiplerine eşsiz bir kullanıcı tecrübesi yaratmak için Blockchain teknolojisini internet mem’lerinin viralliğiyle birleştiriyor.

Pepe coin son vakitlerde büyük ilgi gördü. Birinci yatırımcılarına kısa müddette 7.500’lik getiri sağladı. Dogecoin ve Shiba Inu, tarihlerinde hiç bu kadar süratli bir fiyat artışı görmemişti.

Ulaş Utku Bozdoğan: 7.500x Getiri Sağlayan Altcoin, Ünlü Borsaya Giriyor! 2

Sonuç olarak, Pepe coin, hayvanlardan ilham alan kripto para ünitelerinde başı çekiyor. Artan popülariteleri ve kripto piyasasına eşsiz yaklaşımları, bilhassa yeni yatırımcı çekmede başarılı olabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap