57 Bin Katlık Kar! Bu Yatırımcı Elindeki Altcoin’i Sattı

57 Bin Katlık Kar! Bu Yatırımcı Elindeki Altcoin’i Sattı

Paylaş
BTC Piyasası: 57 Bin Katlık Kar! Bu Yatırımcı Elindeki Altcoin’i Sattı

Kripto para topluluğunun dikkatini çeken değerli bir hareketle karşınızdayız. Altcoin PEPE’ye dair bir haber bu. Buna nazaran meme coin’in birinci yatırımcılarından biri, birinci yatırımlarından 54.725 kat daha fazla kâr elde ederek tüm varlıklarını satmayı tercih etti. Hareket kripto para piyasasında önemli bir ilgi uyandırmış durumda. Bilhassa dünden beri PEPE’de bu hareketleri konuşmaya devam ediyoruz. Muhtemelen ilerleyen günlerde de benzeri gelişmeleri konuşmaya devam edeceğiz. Ayrıntılara bakalım.

Altcoin PEPE Balinasının stratejik hamlesi

Gündem, son tartışmalara hakim olan bir kripto para ünitesi olan PEPE’nin üzerinde kalmaya devam ediyor. Büyük holdingleri nedeniyle ekseriyetle balina olarak anılan önde gelen bir oyuncunun atağı dikkat çekiyor. Buna nazaran piyasada dalgalanmalara yol açan kıymetli bir süreç gerçekleştirdi. Kelam konusu balina cüzdanı, altcoin PEPE token satışının en erken iştirakçileri ortasındaydı. Buna nazaran, merkezi olmayan borsa UniSwap üzerinden, başlangıçta 0,0183 Ethereum ya da 36,73 dolar pahasında bir yatırım ile 1,6 trilyon tokenı süratle satın almıştı.

BTC Piyasası: 57 Bin Katlık Kar! Bu Yatırımcı Elindeki Altcoin’i Sattı 1

Artan ilgi ve fiyat artışından faydalanan balina, şu an itibariyle yaklaşık 871.000 dolar muadil bir ölçü olan 1 trilyon token’ın tamamını elden çıkarmayı seçti. Bu stratejik atılım, 1.001 altcoin ETH’lik etkileyici bir kârla sonuçlandı. Buna nazaran 1,73 milyon dolarlık kıymetli bir çıkara dönüştü. Karın nitekim de boyutu büyük. Herkesin hayalini süsleyen bir yarar elbette. Fakat elbette bu piyasadaki karların her vakit bu formda sonuç vermesi elbette sıkıntı. Başka taraftan bu süreç önemli manada dikkat çekiyor. İster istemez izaha da muhtaç hale geliyor. Yapılan bir izah var.

İçeriden bağlantı

Bu süreçten sorumlu cüzdanın, token’ın gelecekteki gidişatını bilen PEPE takımının bir üyesine ilişkin olabileceğine dair söylentiler ortaya çıktı. Bu varsayım, son olayların art planı göz önüne alındığında yük kazanıyor. Altcoin PEPE takımı içinde, merkezi borsalardaki multisig cüzdanlardan 61 milyon dolar pahasında token satışıyla sonuçlanan gözle görülür bir kırılma meydana geldi. Yakın vakitte yapılan bir açıklamada, token’ın resmi takımı durumu ele aldı. Buna nazaran satış yapan üyelerin geliştirici takımından çıkarıldığını doğruladı.

BTC Piyasası: 57 Bin Katlık Kar! Bu Yatırımcı Elindeki Altcoin’i Sattı 2

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Kripto para dünyası ilgi cazip öyküler sunmaya devam ediyor. Öbür taraftan son kıssa dikkat çekiyor. Buna nazaran PEPE’deki erken bir yatırımcının ana yatırımlarından 54.725 kat kar elde etmesini içeriyor. Altcoin PEPE’nin seyahati grup dinamikleri ve piyasa dalgalanmaları ortasında gelişiyor. Buna nazaran, dijital varlıkların daima gelişen dünyasında yararlanılabilecek stratejik zekayı da gözler önüne seriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap