5 Numaralı Ethereum Balinası Açıklandı! Şaşırmayın

5 Numaralı Ethereum Balinası Açıklandı! Şaşırmayın

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Numaralı Ethereum Balinası Açıklandı! Şaşırmayın

Kripto bilgi izleme platformu Arkham Intelligence, tanınan ticaret uygulaması Robinhood’un altcoin Ethereum (ETH)’nin en büyük sahipleri ortasında yer aldığını açıkladı. Buna nazaran kripto para ünitesinin beşinci en büyük sahibi olduğunu ortaya çıkardı. Bu keşif, Robinhood’un Bitcoin’in ötesinde kripto alanındaki kıymetli iştirakine ışık tutuyor.

Robinhood’un kıymetli Ethereum varlıkları

Arkham Intelligence, kripto dostu ticaret platformuyla tanınan Robinhood’un beşinci en yüksek ölçüde Ethereum varlığına sahip bir cüzdanı denetim ettiğini ortaya çıkardı. Odak noktası çoklukla Robinhood’un büyük Bitcoin cüzdanı. Lakin Arkham’ın tahlili şirketin birebir vakitte kıymetli bir ETH cüzdanına sahip olduğunu vurguluyor. ETH’deki 2,54 milyar dolarlık varlığıyla Robinhood dikkat çekiyor. Öbür taraftan bu önder kripto para ünitesinin kıymetli sahipleri ortasındaki yerini sağlamlaştırıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Numaralı Ethereum Balinası Açıklandı! Şaşırmayın 1

Arkham Intelligence bir toplumsal medya güncellemesinde bu ayrıntıyı açıklıyor. Buna nazaran Robinhood’un üçüncü en büyük Bitcoin cüzdanına sahip olduğunu daha evvel tespit etmesinin dikkat çektiğini belirtiyor. Bununla birlikte, Robinhood’un beşinci en büyük ETH cüzdanının sahibi olarak pozisyonunun daha yeni ortaya çıkması daha az dikkat çekiyor. Platform, Ethereum cüzdanında bulunan fonların kullanıcı bakiyeleri için saklama altında tutulduğunu belirtiyor. Öbür taraftan şirketin kullanıcıların varlıklarını garanti altına alma konusundaki iştirakini artırdığını belirtiyor.

Robinhood’un çeşitli kripto varlıkları

Önemli Ethereum varlıklarının ötesinde, Robinhood’un cüzdanı bir dizi öbür kripto para ünitesini de içeriyor. Cüzdanda ayrıyeten 122.076 BTC (3,3 milyar dolar), 34,1 trilyon Shiba Inu (277,8 milyon dolar) var. Ayrıyeten 4,9 milyon LINK (29,7 milyon dolar) ve 2,6 milyon AVAX (29,6 milyon dolar) bulunuyor. Bu çeşitli portföy, Robinhood’un kripto alanındaki kapsamlı varlığının altını çiziyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Numaralı Ethereum Balinası Açıklandı! Şaşırmayın 2

Etkileyici kripto varlıklarına karşın Robinhood, yüksek kripto süreç hacimlerini sürdürmede zorluklarla karşılaşıyor. Şirket, ikinci çeyrekte kripto alım satım faaliyetlerinde bir düşüş olduğunu nelirtiyor. Öteki tarafta gelirin birinci çeyrekteki 38 milyon dolardan 31 milyon dolara düştüğünü vurguluyor. Buna karşılık Robinhood, cüzdan eserinin fonksiyonelliğini Bitcoin ve Dogecoin için saklama, gönderme ve alma dayanağı içerecek halde genişletiyor. Ayrıyeten btcpiyasasi.com olarak belirttiğimiz üzere Ethereum takaslarını da tanıtıyor. Bu stratejik atılım, kullanıcıların taleplerini karşılamayı hedefliyor. Başka taraftan gelişen piyasa taleplerine ahenk sağlamayı amaçlıyor.

Robinhood’un büyüyen kripto varlığı

Arkham Intelligence’ın Robinhood’un kıymetli Ethereum ETH varlıklarını ortaya çıkarması dikkat çekiyor. Başka taraftan ticaret uygulamasının kripto para dünyasında değerli bir oyuncu olma statüsünü daha da sağlamlaştırıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Numaralı Ethereum Balinası Açıklandı! Şaşırmayın 3

Çeşitli varlıkları ve genişleyen fonksiyonlarıyla Robinhood, kripto ticaretinin dinamik dünyasına ahenk sağlamaya devam ediyor. Ayrıyeten yenilikler yapmayı da sürdürüyor. Buna nazaran kullanıcı muhtaçlıklarını karşılama ve piyasadaki varlığını geliştirme konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap