5 Haneli Fiyat! Bu Altcoin İçin Rekor Açıklandı

5 Haneli Fiyat! Bu Altcoin İçin Rekor Açıklandı

Paylaş
BTC Piyasası: 5 Haneli Fiyat! Bu Altcoin İçin Rekor Açıklandı

Altcoin XRP topluluğu, kripto para ünitesinin potansiyel fiyat yörüngesine ait tartışmalarla gündemde. Buna nazaran yürekli bir kestirim var. Ripple’ın ödeme dalında ilerlemeye devam etmesiyle 10.000 dolara fırlayabileceğini varsayım ediyor. Bu inanılmaz iddia, kripto dünyasında hararetli tartışmalara yol açıyor. Ayrıyeten analistleri böylesine kayda bedel bir fiyatın uygulanabilirliği konusunda fikir yürütmeye sevk ediyor.

Altcoin XRP için 10.000 dolarlık kestirimin analizi

Altcoin XRP’nin 10.000 dolara olan seyahatine ait görüşlerini paylaşanlar ortasında analist Zach Rector da bulunuyor. Bu argümanlı iddiası çevreleyen tartışmalara cevap olarak Rector, altcoin’in bu tıp gibisi görülmemiş yüksekliklere ulaşma kabiliyetine ait kuşkularını paylaşıyor. Kuşkularını iki kıymetli olayın gerekliliğine bağlıyor.  Para Ünitesi Sıfırlama ve Borçların Tekrar Yapılandırılması. Rector’a nazaran, XRP’nin böylesine muazzam bir ralliye başlayabilmesi için bu iki olayın da gerçekleşmesi gerekiyor.

BTC Piyasası: 5 Haneli Fiyat! Bu Altcoin İçin Rekor Açıklandı 1

Daha da ayrıntılandırmak gerekirse Rector farklı bir noktaya da temas ediyor. Buna nazaran 50 dolar üzere daha mütevazı bir gaye için bile bu ön şartların karşılanması gerektiğini ileri sürüyor. Bu nedenle Rector, astronomik fiyat iddialarına odaklanmak yerine, “SIFIRLAMA gereksinimi doğmadan evvel altcoin XRP ne kadar yükseğe tırmanabilir?” sorusu üzerinde düşünmemizi öneriyor.

Farklı bir perspektif

Başka bir altcoin XRP tutkunu, Rector’un tweet’ine alternatif bir bakış açısı sunarak karşılık veriyor. Bu kullanıcı 10.000 dolarlık bir XRP fiyatının mümkün olduğuna dikkat çekiyor. Lakin bunun çeşitli faktörlere bağlı olduğu fikrinde. Mevcut yüksek enflasyon oranlarının sürdürülmesi, XRP’nin en az rekabetle tercih edilen global hudut ötesi ödeme para ünitesi haline gelmesi ve bu kadar yüksek bir değerlemeye ulaşmak için en düzgün global pazarlarda yaygın tokenizasyonun gerçekleşmesi gerektiğini tez ediyorlar. Bununla birlikte, bu sonucun gerçekleşme mümkünlüğü sadece %5.

BTC Piyasası: 5 Haneli Fiyat! Bu Altcoin İçin Rekor Açıklandı 2

Altcoin XRP fiyat iyimserliğindeki artışın bir nedeni var. Ripple’ın Temmuz’da Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı kazandığı yasal zafer. Kararın akabinde, kripto paraya olan ilginin artmasıyla XRP’nin fiyatı %60’lık kayda paha bir artış gösterdi.

Hızlı yükseliş sonladı

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Token’ın süratli yükselişi o vakitten bu yana yavaşlamış durumda. Başka taraftan kripto analistleri yükseliş görünümünü müdafaaya devam ediyor. Hatta birtakım analistler altcoin XRP fiyat gayelerini 130 dolar olarak belirliyor. Öteki taraftan başkaları 500 dolara kadar yükselebileceğini öngörüyor.

BTC Piyasası: 5 Haneli Fiyat! Bu Altcoin İçin Rekor Açıklandı 3

Sürekli olarak 1 milyar doları aşan süreç hacimleri var. Buna nazaran altcoin XRP’ye yönelik değerli yatırımcı ilgisinin altını çiziyor. Bu kalıcı optimistlik, Ripple’ın ödemeler dalındaki ilerlemeleri ve Merkez Bankası Dijital Para Ünitesi (CBDC) teşebbüsleri konusunda çeşitli ülkelerle yaptığı işbirlikleriyle daha da güçleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap