3 Analist: Bu Layer 1 Coinleri 2022 Sahnesinde Yükselebilir!

3 Analist: Bu Layer 1 Coinleri 2022 Sahnesinde Yükselebilir!

Paylaş
BTC Piyasası: 3 Analist: Bu Layer 1 Coinleri 2022 Sahnesinde Yükselebilir!

Kripto para analistleri Benton Yaun, Jordan Finneseth ve Sam Bourgi, 2022 için tercih ettikleri Layer 1 coinleri paylaştı. Bu yazıda, uzmanların “2022 piyasa raporuna” göz atalım.

İşte uzmanların listesinden 2022’nin Layer 1 coinleri

Popüler kripto analistleri Benton Yaun, Jordan Finneseth ve Sam Bourgi, yakın tarihli bir Youtube oturumunda, 2022’de hangi Layer 1 protokolünün diğerlerinin üzerine çıkma olasılığının daha yüksek olduğunu tartıştı. Analistler işlemler söz konusu olduğunda Velas (VLX), önemli VC desteğiyle Avalanche (AVAX) ve hızlı işlemler ve düşük gas ücretleriyle Cosmos’u (ATOM) masaya yatırıyor.

BTC Piyasası: 3 Analist: Bu Layer 1 Coinleri 2022 Sahnesinde Yükselebilir! 1

Kısaca altcoin projelerini tanıyalım

  • AVAX, Avalanche ekosistemin yerel token’idir. Ücretleri ödemek, staking yoluyla platformu güvence altına almak ve Avalanche’ta oluşturulan çoklu alt ağlar arasında temel bir hesap birimi sağlamak için kullanılan, sınırlı, kıt bir kripto para birimidir. Yazım sırasında 11.sırada işlem gören AVAX, son 7 günde %20 düşüşle 86.34 dolara geriledi.
  • Velas, 75.000 tx/s’ye kadar hız sağlayan, anında işlenen, neredeyse ücretsiz olarak en yüksek güvenlikle dünyanın en hızlı EVM Blockchain’lerinden biridir. Velas Ekosistemi, merkezi olmayan, açık kaynaklı ürünlerin kullanıcı deneyimini kolaylaştırmak için Blockchain üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan ürünlerden oluşur. VLX, piyasa değerine göre 108’inci sıradadır. Yazım sırasında haftalık %36 düşüşle 0.3184 dolardan işlem görüyor.
  • Cosmos (ATOM), kendisini Blockchain “en zor sorunlardan” bazılarını çözen bir proje olarak görüyor. Bağlı Blockchain’lerden oluşan bir ekosistem sunarak, Bitcoin tarafından kullanılanlar gibi “yavaş, pahalı, ölçeklenemez ve çevreye zararlı” PoW protokollerine bir çözüm sunmayı amaçlıyor. ATOM, piyasa değerine göre 25.sıradadır. Yaz

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap