2 Uzman Açıkladı: En Düzgünleri Bunlar! 2024’te ARB Coin ve Bu 6’sına Bakın!

2 Uzman Açıkladı: En Düzgünleri Bunlar! 2024’te ARB Coin ve Bu 6’sına Bakın!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Uzman Açıkladı: En Düzgünleri Bunlar! 2024’te ARB Coin ve Bu 6’sına Bakın!

Kripto para piyasası daima olarak gelişmekte ve altcoinler ekseriyetle tanınmış muadilleri Bitcoin’den spot ışıklarını çalmakta. 2024’e girerken, bu alandaki uzmanlar değerli potansiyele sahip birkaç altcoin belirledi. Kripto sanayisinin iki tanınmış ismi Miles Deutscher ve Michaël van de Poppe, bu yıl için en âlâ yarışmacıları vurgulayarak görüşlerini paylaştılar. ARB coin, Optimism üzere kriptolar dikkat çekti.

2024 için en uygun coinler: ARB coin, OP de var

Miles Deutscher’in birinci beş seçimi, her biri eşsiz güçlü taraflara ve potansiyel büyüme katalizörlerine sahip çeşitli altcoinleri kapsıyor. Arbitrum (ARB) ve Optimism (OP) ile başlayan Deutscher, bu altcoinlerin düşük fiyatlar ve gelişmiş rekabet gücü vaat eden yaklaşan Ethereum EIP-4844 yükseltmesiyle olan kontaklarını vurguladı. Deutscher’e nazaran, bu ağ güncellemesi benimsenmenin artmasına ve kıymetlerinin yükselmesine yol açabilir. Deutscher, aşağıdakileri söyledi:

EIP-4844 yükseltmesi, Ethereum layer 2’lerdeki fiyatları büyüklük sırasına nazaran azaltacak… Arbitrum’da bir LP depozitosu için 2 dolar ödüyorsanız, artık sadece 5 ila 10 sent ödeyebilirsiniz. Bu nedenle, katman 2’ler için muhakkak bir benimseme ktalisti olacak zira onları daha ucuz ve kullanımı daha rekabetçi hale getiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Uzman Açıkladı: En Düzgünleri Bunlar! 2024’te ARB Coin ve Bu 6’sına Bakın! 1

Deutscher’in tercihlerinden bir başkası olan dYdX (DYDX), merkezi olmayan borsa (DEX) anlatısındaki rolüyle öne çıkıyor. Cosmos (ATOM) üzerinde kendi zincirine geçecek olması ve son 180 günde toplam 36 milyon dolara ulaşan güçlü fiyat yaratma kapasitesi, onu çıkarlı bir yatırım seçeneği olarak konumlandırıyor.

Celestia da listelerde

Celestia (TIA), layer 2 tahlilleri ve başka blockchainler üzere çeşitli bileşenlerin üst üste yığılmasına imkan tanıyan modüler Blockchain yapısıyla övülen üçüncü seçimdir. Deutscher’e nazaran, bu esneklik birçok yeni uygulama ve dağıtımın ilgisini çekmiştir. Thorchain (RUNE) Deutscher’in dördüncü tercihidir ve zincirler ortası likiditeyi kolaylaştıran eşsiz düzeneğiyle övgü toplamaktadır. Ethereum ve Bitcoin üzere varlıkların direkt takas edilmesi için merkezi olmayan bir tahlildir ve bu özellik giderek daha fazla talep görmektedir.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Uzman Açıkladı: En Düzgünleri Bunlar! 2024’te ARB Coin ve Bu 6’sına Bakın! 2

Son olarak Frax Share (FXS) Deutscher’in listesinin başında yer alıyor. Bir borç verme protokolü, yaklaşan bir layer 2 zinciri ve ardındaki güçlü bir grup dahil olmak üzere çok istikametli yaklaşımıyla Frax Share, DeFi alanında kapsamlı bir yatırımdır.

Van de Poppe listesi farklı

Michaël van de Poppe farklı bir yaklaşım benimsedi. Gereksiz risklerden kaçınmak için hem yerleşik hem de gelişmekte olan altcoinlere odaklandı. Ethereum (ETH), sadece Bitcoin’den daha güzel performans gösterme potansiyeli nedeniyle değil, tıpkı vakitte spot Ethereum ETF’si ve deflasyonist Proof-of-Stake (POS) sistemi üzere beklenen gelişmeler nedeniyle de listesinin başında yer alıyor. Poppe, Ethereum’un “değerinin altında” olduğunu, lakin “önümüzdeki periyotta daha yüksek bir getiri sağlama” potansiyeline sahip olduğunu açıkladı.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Uzman Açıkladı: En Düzgünleri Bunlar! 2024’te ARB Coin ve Bu 6’sına Bakın! 3

Poppe’nin radarındaki Arbitrum ve Optimism de Ethereum ekosisteminin bir modülü olarak umut verici eğilimleri ve potansiyel yüksek getirileriyle tanınıyor. Mevcut piyasa pozisyonlarını göz önünde bulundurarak bu varlıklar için bir dolar-maliyet ortalaması stratejisi önerdi. Chainlink (LINK), DeFi, RWA ve NFT dallarındaki rolü ve uzun bir ayı piyasasından sonra toparlanma potansiyeli nedeniyle Poppe’nin portföyündeki bir öteki kıymetli oyuncu. Son olarak, gelişmekte olan bir proje olan Sui (SUI) Poppe’nin listesini tamamlıyor. Sui, Ethereum’a karşı rekabet ortamında bir yatırımı temsil ediyor. Poppe’a nazaran, 2021’de Phantom ve Avalanche üzere projelerin başarılı yörüngesini yansıtabilir.

Bu uzman görüşleri, 2024 için altcoin piyasasının çeşitli bir fotoğrafını çiziyor. Akabinde, teknolojik yenilikleri ve kripto ekonomisindeki stratejik pozisyonlarıyla öne çıkan projeleri vurguluyor. Portföylerini çeşitlendirmek isteyen yatırımcılar bu altcoin tekliflerini dikkate alabilirler. Hakikaten de her biri kripto para piyasasında eşsiz bir potansiyel ve performans karışımı sunmaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap