2 Analistten “ADA, ApeCoin, ZEC, ETH ve NEAR” İçin Sıcak Tahminler!

2 Analistten “ADA, ApeCoin, ZEC, ETH ve NEAR” İçin Sıcak Tahminler!

Paylaş
BTC Piyasası: 2 Analistten “ADA, ApeCoin, ZEC, ETH ve NEAR” İçin Sıcak Tahminler!

Bitcoin boğaları 28 Mart’ta 47 bin doların üzerine ulaştı. Yükselişe eşlik eden altcoin piyasasından ADA, ApeCoin, ZEC, ETH ve NEAR için güncel fiyat tahminlerini inceleyelim.

Altcoin Sherpa, ApeCoin, Cardano ve Zcash’te tahminlerini güncelledi

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı analist, Cardano’nun (ADA) hala yükselebileceğini söylüyor. Analiste göre, ADA en azından satıcılarla karşılaşmadan önce kritik bir direncine koşmaya devam edebilir:

Bence 1,25 dolarlık minimum gelir. Orada bir geri çekilme olabilir ve short’lar için daha yükseği hedefleyebilir.

BTC Piyasası: 2 Analistten “ADA, ApeCoin, ZEC, ETH ve NEAR” İçin Sıcak Tahminler! 1

Sırada merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu Near var. Altcoin Sherpa, 12 dolar civarında bir konsolidasyondan sonra, NEAR’ın daha sonra 20 doları hedeflemeden önce %30’luk bir ralliyi 16 dolara çekebileceğini söylüyor:

Plan aynı: 12 dolar civarında yüksek bir aralıkta konsolidasyonu bekleyin ve ardından BTC sabit kaldığı sürece 16 doları hedefleyin.

BTC Piyasası: 2 Analistten “ADA, ApeCoin, ZEC, ETH ve NEAR” İçin Sıcak Tahminler! 2

Bu arada, Sherpa, ZEC’in son rallilerini güçlü bir şekilde sürdürmeye hazır olduğunu ve sonuçta mevcut fiyatının 206 dolar üzerinde %25 ralli yapacağını söyledi:

ZEC için net bir trend yok. Hala harika görünüyor ve bence sonunda 250 dolara gidiyor.

BTC Piyasası: 2 Analistten “ADA, ApeCoin, ZEC, ETH ve NEAR” İçin Sıcak Tahminler! 3

Apecoin, kritik bir direnci tekrar zorluyor

Son olarak, analistin gözü, Bored Ape Yacht Club’ın NFT topluluğu için oluşturulmuş bir altcoin olan ApeCoin’de. Analiste göre, APE sağlıklı görünse de düzeltmeden önce çift tepe formasyonuna hazırlanıyor olabilir.

BTC Piyasası: 2 Analistten “ADA, ApeCoin, ZEC, ETH ve NEAR” İçin Sıcak Tahminler! 4

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için sırada ne var?

Sıradaki analist Pentoshi, güncel analizlerinde, BTC’nin yıllık açılışı 46.000 dolardan başlayana kadar Bitcoin’in yükselişini sürdürmesini beklediğini söyledi:

Hala fiyatların yıllık olarak nasıl açık olduğunu görmek için bekliyorum. Daha önce hedef aldığımda yetersiz kaldık ama çok yaklaştık. Her ne kadar bu sefer BTC için daha iyi görünüyor.

BTC Piyasası: 2 Analistten “ADA, ApeCoin, ZEC, ETH ve NEAR” İçin Sıcak Tahminler! 5

Pentoshi ayrıca Terra (LUNA) kurucu ortağı Do Kwon’dan gelen satın alma baskısının etkisini yakından takip ettiğini söylüyor. Pentoshi’ye göre, Terra’nın devasa Bitcoin birikimi, BTC’nin boğa piyasasının bir sonraki ayağını ateşleyebilir:

Uzun bir süre boyunca günlük 2.500-3.000 BTC kaldırıldı = büyük etki. Short olanlar, arzın kendisi dağıldığı için bir noktada daha fazlasını kapsamak zorunda. Kıt olan, daha çok olur.

BTC Piyasası: 2 Analistten “ADA, ApeCoin, ZEC, ETH ve NEAR” İçin Sıcak Tahminler! 6

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap