2 Analist, Yatırım Yapılacak 6 Altcoin’i Duyurdu!

2 Analist, Yatırım Yapılacak 6 Altcoin’i Duyurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: 2 Analist, Yatırım Yapılacak 6 Altcoin’i Duyurdu!

Piyasa, son günlerde yatay işlem görüyor ancak bazı altcoin projeleri yükselmeye devam ediyor. Bu nedenle traderlar bazı analistleri takip edip onların tavsiye ettiği coin’leri radarına alıyor. Kriptokoin.com olarak, 2 analistin paylaştığı satın alınabilecek en iyi altcoin’leri aktarıyoruz…

Cheeky Crypto, bu altcoin’lerin potansiyelini vurguladı

Cheeky Crypto’nun listesindeki ilk altcoin, Cardano (ADA). Cardano, tarım şirketleri tarafından ürünleri takip etmek için kullanılırken, platform üzerine inşa edilen diğer ürünler, eğitim bilgilerinin kurcalanmaya karşı korumalı bir şekilde saklanmasına izin veriyor. Analist, projenin gerçekten güçlü olduğunu ve yakın gelecekte patlama potansiyelinin yüksek olduğunu söylüyor. Analist, dApp’lerin oluşumunu kolaylaştırmaya odaklı Harmony’nin (ONE) de yükseleceğini düşünüyor. Analist, projenin şu anda düşüş trendinde olduğunu, ileride bir yükseliş görülmesini beklediğini belirtiyor.

BTC Piyasası: 2 Analist, Yatırım Yapılacak 6 Altcoin’i Duyurdu! 1

Analistin bahsettiği üçüncü altcoin, Polygon (MATIC) oldu. Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için oluşturulmuş Polygon için Cheeky Crypto, fiyatın şu anda geri çekildiğini ancak ileride daha yüksek bir fiyat beklenebileceğini söylüyor. Dördüncü olarak analist, Near Protocol’den bahsediyor. NEAR şu anda düşüş yaşıyor olsa da analist, tersini beklemek için çok kârlı bir proje olduğunu söylüyor.

Altcoin Sherpa, Fantom ve Solana’da kırılma öngörüyor

Popüler bir kripto analisti ve traderı olan Altcoin Sherpa, Fantom (FTM) için güçlü bir kırılma öngörüyor ve Solana’nın (SOL) da toparlanmaya hazırlandığını söylüyor. Fantom’ın, tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkma yolunda olduğunu ve 3.00 doların üzerindeki büyük direnç alanını görebileceğini belirtiyor. Sırada 3.50 doların olduğunu düşünüyor. Öte yandan SOL’un önemli bir destek seviyesinden sonra bir ralliyi ateşlemeye hazır göründüğünü söylüyor. ONE için de yorum yapan analiste göre Harmony, tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmekten bir direnç uzakta.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap