2 Analist: Bu 3 Altcoin’e Dikkat! Ralli Eşiğindeler

2 Analist: Bu 3 Altcoin’e Dikkat! Ralli Eşiğindeler

Paylaş
BTC Piyasası: 2 Analist: Bu 3 Altcoin’e Dikkat! Ralli Eşiğindeler

Yakından takip edilen 2 kripto analisti, güçlü bir ralli öngördükleri 3 altcoin projesinin sıradaki teknik seviyelerini inceliyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan güncel fiyat tahminlerine göz atalım.

Bu 3 altcoin ralliye hazır

Altcoin Sherpa, güncel analizlerinde, DeFi ödeme ağı Terra’nın daha düşük seviyeler oluşturmaya devam ederken daha kısa zaman dilimlerinde güçlü göründüğünü söylüyor:

Bence, dört saatlik grafik hala yükseliş piyasası yapısı ve EMA’lar (üssel hareketli ortalamalar) hala oldukça iyi görünüyor.

BTC Piyasası: 2 Analist: Bu 3 Altcoin’e Dikkat! Ralli Eşiğindeler 1

Kripto stratejisti, LUNA’nın hala yükseliş trendinde olduğuna inanırken düşüş sinyalleri vermeye başladığı konusunda uyarıyor:

Çok yüksek bir satış hacmi geliyor ve potansiyel olarak bir tür baş ve omuz modeli oynuyor gibi görünüyor. Ama bunu kişisel olarak kısaltmaya özen gösterirdim çünkü genelde süper güçlü olan şeyleri kısaltmak istemezsiniz diye düşünüyorum.

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Sherpa’ya göre, 75 dolarlık fiyat alanı LUNA için iyi bir destek seviyesi sunuyor.

Avalanche (AVAX)

Analistin radarındaki bir sonraki altcoin, zirvesi öncesinde bir ralli için hazırlandığını söylediği akıllı sözleşme platformu Avalanche. Sherpa’ya göre AVAX boğalarının sıradaki hedefi 100 dolar:

AVAX bir süredir düşüş piyasası yapısında, çünkü bu LL ve LH kurulumlarının bazılarını görüyoruz. Ancak şu anda çıkış yapıyor olabiliriz ve önümüzdeki haftalarda AVAX için bazı yükseliş katalizörleri var… Bir sonraki hedef bence yaklaşık 100 dolar olacak.

BTC Piyasası: 2 Analist: Bu 3 Altcoin’e Dikkat! Ralli Eşiğindeler 2

Altcoin Sherpa, AVAX’ın önümüzdeki günlerde ralli yapacağını öngörse de, altcoin’in ath seviyesini kaydetmeyeceğine inanıyor.

Solana (SOL) kopuşa hazırlanıyor

Sıradaki analistimiz YouTube kanalı InvestAnswers sunucusu, Solana’nın güçlü bir yükseliş sinyali verdiği için üç basamaklı fiyat seviyesini geri kazanmanın eşiğinde olabileceğini söylüyor. 

Grafikte çok sayıda güçlü yukarı yönlü ayrışma görülüyor. En alttaki RSI’a bakarsanız, fiyat hareketinden yükseliş sapmasını ve gördüğümüz sıkıştırma kamasını görebilirsiniz…Solana’nın fiyat hareketi, aynı zaman diliminde yalnızca RSI’dan bu yukarı yönlü sapmayı yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda birçoğunun 120 dolara geri dönebileceğimize inanması sadece bir zaman meselesi…

BTC Piyasası: 2 Analist: Bu 3 Altcoin’e Dikkat! Ralli Eşiğindeler 3

Analist ayrıca akıllı sözleşme platformu Avalanche’ı da yakından takip ediyor ve şu anda boğaların muhtemelen piyasanın kontrolünü ele geçireceği bir noktada olduğunu söylüyor.

BTC Piyasası: 2 Analist: Bu 3 Altcoin’e Dikkat! Ralli Eşiğindeler 4

Terra’ya gelince, kripto analisti, Ethereum rakibinin Sharpe oranının güçlü bir yükseliş görünümüne işaret ettiğini söylüyor.

Sharpe oranınızın her zaman 0,5’in üzerinde olmasını istersiniz… Birdeyseniz, bu mükemmel bir sonuç ve bu, piyasayı ezdiğiniz, oradaki her şeyi yendiğiniz anlamına geliyor…

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap