2 Analist: Bu 3 Altcoin, Tüm Piyasayı Peşinden Koşturacak!

2 Analist: Bu 3 Altcoin, Tüm Piyasayı Peşinden Koşturacak!

Paylaş
BTC Piyasası: 2 Analist: Bu 3 Altcoin, Tüm Piyasayı Peşinden Koşturacak!

Uzun bir aradan sonra yeşile dönen kripto para piyasası, analistleri ve yatırımcıları toparlamaya öncülük edebilecek altcoin projelerini aramaya yönlendiriyor. Bu konuda fikirlerini almak üzere, tahminlerin keskinlik bulundurmadığını unutmadan birkaç teknik yorumu inceleyelim.

Bu proje altcoin sezonuna ses getirebilir

Popüler kripto analisti Kevin Svenson, yakın tarihli analizlerinde, potansiyel bir altcoin sezonu için Loopring liderliğinin görülebileceğini söyledi. İkinci katman protokolü Loopring’e (LRC) göz atan analist, LRC’nin piyasanın geri kalanıyla farkı açacağını düşünüyor:

Altcoin sezonunda, LRC’nin en çok hareket edenlerden biri olabileceğini düşünüyorum. Şu anda dipte. Ayrıca Loopring, yüksek ücretlerin olduğu zamanlarda ETH için en sevdiğim Katman-2 çözümlerinden biri.

BTC Piyasası: 2 Analist: Bu 3 Altcoin, Tüm Piyasayı Peşinden Koşturacak! 1

LRC fiyatı son 7 günde %48 değer kazandı. Bu yükseliş, Loopring’in GameStop üzerine inşa edilen yeni NFT platformunun beta sürümünün erken kayıtlar ve fon mevduatları için yayında olduğunu ve yakın gelecekte tam bir lansmanla birlikte geldiğini duyurmasıyla geldi.

LUNA ve SOL diğer güçlü rakipler olabilir

Yeni bir YouTube yayınında, InvestAnswers sunucusu, Terra’nın algoritmik bir stablecoin projesinden kısmen Bitcoin (BTC) tarafından desteklenen bir projeye geçme planları nedeniyle LUNA’da “süper yükseliş” olduğunu söyledi:

LUNA’yı seviyorum. Planladıkları şey yüzünden LUNA hakkında neredeyse süper bir yükselişe geçtim. Algoritmik bir stablecoin’den Bitcoin destekli veya hatta kısmen Bitcoin destekli stablecoin’e geçiş, mutlak bir oyun değiştirici olabilir. Yani sınır gökyüzü.

BTC Piyasası: 2 Analist: Bu 3 Altcoin, Tüm Piyasayı Peşinden Koşturacak! 2

Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere, Terra’nın kurucu ortağı Do Kwon, TerraUSD (UST) rezervleri için milyarlarca dolar değerinde BTC satın alacağını duyurdu. Bu haber eşliğinde Bitcoin fiyatı 43.000 dolar aştı

Analiste göre, Solana (SOL) da indirimli fiyattan işlem görüyor

Yayının bir kısmında analist, Ethereum altcoin piyasalarını ayakta tuttuğu sürece, SOL’un direncini 150 dolar civarında çıkarması gerektiğini söyledi. Bu esnada diğer altcoin’lerin durumunu uzun bir açıklamayla detaylandırdı:

Bu, beta modunda olmasına ve Eylül ayında sorunları olmasına rağmen, piyasadaki en iyi SCP (akıllı sözleşme platformu) bu, ancak tamamen değerinin altında. Her bir metrik, 19 metrik bombastik. Biri kötü ve toplam değer kilitli (TVL), fena değil ama diğerleri kadar güçlü değil çünkü aynı düzeyde teşvik vermiyorlar… Ama bence bu sadece bir zaman meselesi. Ethereum 4.000 dolara çıkarsa, Solana’nın kesinlikle yüksek, hızlı ve zirveye gittiğini görüyorum, ancak ne olabileceğini asla bilemezsiniz. AVAX 200 doları vurabilir. LUNA 250 dolara ulaşabilir. Solana 150 dolar civarında değer kaybedebilir…Bu yüzden şu anda tercih ettiğim parça bir numaralı Solana ve iki numaralı LUNA olurdu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap