19 Günde 60x! Bu Altcoin Yatırımcısının Enteresan Seyahati

19 Günde 60x! Bu Altcoin Yatırımcısının Enteresan Seyahati

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 19 Günde 60x! Bu Altcoin Yatırımcısının Enteresan Seyahati

Servetlerin bir anda değişebildiği altcoin projelerinin süratli dünyasındayız. Buna nazaran küçük varlığa sahip bir trader mütevazı bir yatırımı kıymetli kâra dönüştürdü. En fazla 5.000 dolarlık bir parayla işe başlayan bu kripto meraklısının öyküsü değişik. Birkaç gün içinde 300.000 doların üzerinde kâr elde etmeyi başardı. Onların seyahati, küçük hacimli kripto para üniteleri dünyasında bulunan yüksek volatilitenin altını çiziyor. Ayrıyeten potansiyel mükafatların bir delili durumunda.

Olağanüstü bir altcoin alım satım yolculuğu

Traderın muvaffakiyet hikayesi sırf 19 gün içinde ortaya çıktı. Buna nazaran 17 Eylül’de X’te (eski ismiyle Twitter) dealer.eth (@dealerdefi) takma isimli hesap tarafından paylaşıldı. Trader hem iniş hem de çıkışlarla karşı karşıya. Fakat altcoin piyasasındaki fırsatları yakalama yeteneği var.

CoinMarketCap’e nazaran traderın en değerli kârı, piyasa kıymeti yalnızca 160.000 dolar olan bir kripto para ünitesi olan altcoin Refinable’ı (FINE) içeren bir süreçten geldi. Token’ın listelendiği ikinci günde, trader beş stratejik alım yaparak yaklaşık 148.000 dolar kâr elde etti. Bu kâr neredeyse token’ın piyasa pahasının külliyen eşleşti. Buna nazaran bu da onu dikkate kıymet bir muvaffakiyet haline getirdi.

Refinable sürecinin ayrıntıları

İşlemin detaylarında 6 milyar adet altcoin FINE alımı var. Buna nazaran toplam kâr yaklaşık olarak 148,663 dolar halinde. Bir öbür değerli kâr ise o devirde CoinGecko ve CoinMarketCap üzere ünlü kripto endekslerinde listelenmeyen bir meme coin olan Real Smurf Cat’in alım satımından geldi. Bu tokenin belirsizliğine karşın, trader 19.000 dolardan daha az yatırım yaptıktan sonra 52.000 doların üzerinde kâr elde etmeyi başardı.

Ulaş Utku Bozdoğan: 19 Günde 60x! Bu Altcoin Yatırımcısının Enteresan Seyahati 1

Düşük piyasa pahasına sahip ve düşük likiditeli tokenların alım satımı dikkat çekiyor. Öbür taraftan daha esaslı dijital varlıklara kıyasla daha yüksek riskler taşıdığını unutmamak gerekiyor. Değerli yararlar elde etme potansiyeli var. Buna nazaran kişinin tüm yatırımını birkaç dakika içinde kaybetme mümkünlüğünü da beraberinde getiriyor. Bu nedenle, bu alım satım stratejisi birçok yatırımcı için önerilmez durumda. Ayrıyeten altcoin piyasasının dinamiklerini ve risk toleransını derinlemesine anlamayı gerektirir.

İlginç bir kar hikayesi

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda bu küçük altcoin yatırımcısının mütevazı bir paradan kıymetli karlara uzanan seyahati dikkat çekiyor. Ayrıyeten hesaplanmış risklerin değerli ödüllere yol açabileceği kripto alanının heyecan verici lakin tehlikeli tabiatının altını çiziyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 19 Günde 60x! Bu Altcoin Yatırımcısının Enteresan Seyahati 2

Elbette bu cins değerli karlar vakit zaman kelam konusu. Projesini âlâ bildiğiniz ve ayakları yere basan altcoin seçkisini tercih etmekte yarar var.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap