Yüzde 750’ye Yakın Artış Gören Altcoin Kepenk İndiriyor!

Yüzde 750’ye Yakın Artış Gören Altcoin Kepenk İndiriyor!

Paylaş
Yüzde 750’ye Yakın Artış Gören Altcoin Kepenk İndiriyor!

Kriptokoin.com – Geçtiğimiz günlerde yüzde 750’ye yakın pump gören Rebellious (REBL), piyasadaki iki yıllık serüveninden sonra resmen kepenk indirdi. Projenin resmi internet sitesinde yer alan duyuruya göre, altcoin projesi sonlandırıldı.

Rebellious (REBL) isimli altcoin projesi resmen sonlandırıldı!

2018 yılının Ocak ayında piyasaya çıkan Rebellious (REBL) projesi resmen kepenk indirdi. Projenin resmi internet sitesinde konuya yönelik şu duyuru yer alıyor:

Sevgili toplum, 2017’de Rebellious airdrop yaptı. Binlerce katılımcı katıldı ve topluluğa 100 milyondan fazla REBL kripto parası dağıtıldı. Nihai hedefimiz, kendi Blockchain’ini yapma konusunda bilgisi olmayan şirketlere, özelleştirilmiş Blockchain’leri geniş çapta erişilebilir ve uygun hale getirmek oldu. Bir ERC-20 tokeni olarak başladık ancak göreceli olarak kısa bir süre içerisinde kendi cüzdanlarımızı ve Block gezginimizi de içeren kendi Blockchain’imizi çıkardık. Ne yazık ki pazar değişti. Müşteriye özel Blockchain olarak bir hizmet sunmak için asıl amacımız çok iddialı bir adım oldu. Amazon ve IBM gibi aynı hizmeti sunan Mega şirketler, teknolojilerini geliştirmek için harcayacakları inanılmaz miktarda kaynak ve finansmana sahip. Bu şirketlerle ve geliştirebilecekleri teknolojiyle rekabet edebilecek araç ve finansmana sahip değildik. Daha sonra projemizi yeniden sürdürülebilir hale getireceğine güvenerek Rebellious’ı borsaya dönüştürmeye çalıştık. Ne yazık ki bu da çözüm değildi. Sınırlı kaynaklarımızla, projede öngördüğümüz başarıyı elde etmek için gereken ivmeyi ya da işlem hacmini oluşturamadık. Hiç para kazanmadık, dış yatırımcımız olmadı. Ne bir token satışı, ne de başka bir şekilde. Bir şirket veya bireysel ekip üyesi olarak, hiçbir zaman token satmadık. Projemizin tüm fonları kendi cebimizden ödendi, kendi zamanımızı ve paramızı yatırdık. Rebellious ile asla para kazanamadık. Artık projeyi canlı tutacak finansal araçlara sahip olmadığımız noktaya ulaştık. Olmayı umduğumuz yerde bitmese de bunun inanılmaz bir yolculuk olduğunu düşünüyoruz. Tüm desteğiniz için teşekkür ederim.

Rebellious ekibi Twitter, Facebook ve Youtube hesaplarını da kapattı

Rebellious ekibi Twitter, Facebook ve Youtube hesaplarını da kapattı. Rebellious ekibi, kripto para projesinin sonlandırıldığına dair yapılan resmi açıklamada Rebellious Blockchain’inin canlı kalacağını vurgulayarak şu kritik noktalara dikkat çekiyor:

Rebellious Blockchain canlı kalacak. Rebellious’ın borsadaki tüm kayıtlı hesaplarına, REBL paralarının borsadan nasıl çekileceği ile ilgili talimatlar içeren bir e-posta göndereceğiz. Halen borsada REBL parası olan ve para çekmek isteyen insanların önümüzdeki 3 ay içinde bunu yapmanızı rica ederiz. 3 ay sonra borsa çevrimdışı olacak. Borsaya buradan erişebilirsiniz: https://exchange.rebellious.io/ Borsada para yatırma işlemleri devre dışı bırakılacak, para çekme hala mümkün olacak.

Altcoin geçtiğimiz günlerde yüzde 750’ye yakın pump gördü!

Rebellious (REBL), 26 Kasım tarihinde 1 günlük süre boyunca ABD dolarına karşı %731,6 oranında değer kazandı. Geçen hafta, REBL ABD doları karşısında %360,2 oranında artışla işlem gördü. Ancak projenin sonlandırıldığı yönündeki açıklamalar sonrasında Rebellious fiyatı çakıldı. Kripto para yazım sırasında yüzde 73 oranında düşüşle 0,00014 dolardan ticaret yapıyor. CoinMarketCap’ın verilerine göre, kripto paranın 12 Ocak 2018 tarihinde 0,28 dolardan işlem gördüğü göz önünde bulundurulduğunda REBL’in ciddi değer kaybettiği görülüyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap