Yüz Güldüren Ripple İddiası: Bu Düzeyler Öngörülüyor!

Yüz Güldüren Ripple İddiası: Bu Düzeyler Öngörülüyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Yüz Güldüren Ripple İddiası: Bu Düzeyler Öngörülüyor!

22 Aralık 2020’de SEC, Ripple Labs ve iki yöneticisine kayıtsız menkul kıymet olarak 1,3 milyar dolarlık işlem yaptıkları yönünde dava açtı. Davanın keşif süreci, üçüncü defa olmak üzere 28 Şubat’a ertelendi ve nihayet sonuçlanacak. Diğer yandan kripto topluluğu, bir CoinMarketCap anketinde Ripple (XRP) fiyatının Şubat ve Mart seviyelerini belirledi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Topluluktan yüz güldüren XRP tahmini

Ripple (XRP), Kasım ayında 1 dolar hedefini aştıktan sonra, tüm piyasa düşüş eğiliminde olduğundan düzeltme yaptı. Piyasa belirsizliğine rağmen, %82 tahmin doğruluğuna sahip bir CoinMarketCap topluluğu, XRP fiyatını 3.339 oyla Şubat ayı sonunda 0.93 dolara ulaşmasını bekliyor. Hedef, XRP’nin mevcut fiyatından %57’lik yükselişi temsil ediyor. 31 Mart 2021 itibariyle topluluk (1.327 oyla), XRP fiyatının mevcut fiyattan %76 artışla 1.05 dolarda işlem göreceğine inanıyor.

BTC Piyasası: Yüz Güldüren Ripple İddiası: Bu Düzeyler Öngörülüyor! 1
BTC Piyasası: Yüz Güldüren Ripple İddiası: Bu Düzeyler Öngörülüyor! 2

Ripple (XRP) fiyatı dalgalanmaya devam ediyor

Davanın ardından, yasal süreç devam ederken XRP fiyatı dalgalanıyor. Grafikler, XRP’nin fiyatının yoğun baskı altında olduğunu gösteriyor, bu durum piyasanın geri kalanıyla benzer…

BTC Piyasası: Yüz Güldüren Ripple İddiası: Bu Düzeyler Öngörülüyor! 3

Ayrıca, XRP fiyatı, Ripple Labs’ın özel bir hisse geri alımından sonra hafif yükseldi. Plana göre Ripple, C serisi fon toplama yatırımcılarından hisse satın aldı. Genel olarak, Ripple’ın fiyatı, Ripple ve SEC davasının sonucu, piyasasının benimsenmesinin artması ve emsallerinin fiyat dalgalanmaları dahil olmak üzere üç önemli faktör tarafından yönlendirilmeye devam edecek gibi görünüyor. Analist Justinas Baltrusaitis, önümüzdeki günlerin kritik gelişmelerini sıralıyor:

  • XRP’nin geleceğini belirlemek zordur; Bununla birlikte, topluluk tahminlerine dayanarak, fiyat muhtemelen iyi bir 2022’ye sahip olacak ve potansiyel olarak yıl içinde direncini kıracak.
  • XRP, büyük olasılıkla gelecek için açıklanan planların yanı sıra ödemeleri güçlendirmek için kendi hizmetinden yararlanacak.
  • Garlinghouse’a göre şirket, RippleNet altında iyimser ve Ripple X, XRP Ledger’ın faydasını artırmak için sıraya girdi.
  • Odak ayrıca, NFT, CBDC ve multi chain işlevler gibi diğer gelişmekte olan sektörlere de odaklanacak.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap