Yönetici Duyurdu: Robinhood’da Büyük Kripto Para Olayı!

Yönetici Duyurdu: Robinhood’da Büyük Kripto Para Olayı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Yönetici Duyurdu: Robinhood’da Büyük Kripto Para Olayı!

Robinhood yöneticisi, büyük bir haberi duyurdu. Robinhood, kripto para cüzdanlarını kademeli olarak piyasaya sürmeye başladı bile… Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Robinhood yöneticisi, büyük kripto para haberini duyurdu

Bloomberg ile yakın tarihli bir röportajda, Robinhood Baş Hukuk Sorumlusu Dan Gallagher, kripto para cüzdanlarının devam eden sunumuyla ilgili büyük heyecanını dile getirerek, bunu Robinhood için “büyük bir olay” olarak nitelendirdi. Dan Gallagher, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kripto cüzdanların piyasaya sürülmesi, Robinhood’da büyük bir olay.

Robinhood, özelliğin beta test aşamasında Ocak ayında ilk 1.000 kullanıcıya kripto para birimi cüzdanlarını tanıttı. Ocak ayının sonlarında, Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, kripto cüzdanlarının piyasaya sürülmesinin, ek kullanım durumları sağlayacağı için lider meme coin’ler için çok büyük bir anlaşma olduğunu belirtti. Bundan önce, Robinhood kullanıcıları yalnızca değişken fiyat hareketi hakkında spekülasyon yapmak için DOGE satın alabiliyorlardı, ancak merakla beklenen özellik, yaratıcılara bahşiş vermeyi ve meme coin’li ürünler satın almayı mümkün kılacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Yönetici Duyurdu: Robinhood’da Büyük Kripto Para Olayı! 1

Dan Gallagher şirketin “uzun bir oyun” oynadığını belirtiyor!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nda eski bir komisyon üyesi olan Gallagher, kriptonun dikkat edilmesi gereken “gerçekten önemli bir varlık sınıfı” olduğunu iddia ederek düzenleyicilerin bu konuda çok sert olmaması gerektiğini de sözlerine ekledi.  Yasal yönetici, röportaj sırasında Robinhood‘un düşen hisse senedi fiyatını da ele aldı ve Menlo Park merkezli şirketin “uzun bir oyun” oynadığını belirtti.

Robinhood hissesi, meme hisseleri ve kriptoya olan talebin azalmasıyla birlikte Ağustos başında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 85 dolara ulaştığından bu yana %84 düştü.  Şirket, geçen ay yaptığı toplantı sırasında ABD dışındaki kullanıcılar için kripto ticareti başlatacağını duyurdu. Robinhood CEO’su Vlad Tenev ve diğer yöneticiler, platforma daha fazla kripto para birimi ekleyeceklerini belittiler. Ancak halka açık bir şirket olmak süreci karmaşıklaştırıyor. Bu nedenle Shiba Inu topluluğu, Robinhood’u aylardır boşuna meme coin’i eklemeye çağırıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap