Yeni Yılda TRON 33 Milyar TRX’in Kilidini Açıyor – Fiyatlar Nasıl Etkilenecek

Yeni Yılda TRON 33 Milyar TRX’in Kilidini Açıyor – Fiyatlar Nasıl Etkilenecek

Paylaş
Yeni Yılda TRON 33 Milyar TRX’in Kilidini Açıyor – Fiyatlar Nasıl Etkilenecek

Kriptokoin – TRON (TRX) 1 Ocak 2020’de 33 Milyar TRX’in kilidini açacak. Bu tokenların ne için kullanılacağı henüz belirlenmiş değil.

TRON, 2020’den itibaren, 66 Milyar tokendan oluşan mevcutdolaşım arzını % 50 artıracak devasa bir token kilidini açacak. 33 milyar TRX,2020’nin ilk gününde açılacak. TRON Vakfı, Ethereum’dan kendi ana ağınageçtikten aylar sonra bu fonları kilitlemişti.

Ancak, piyasaya sürülecek olan 33 milyar TRX’in henüz belirlibir planı yok gibi görünüyor. TRON News kısa bir süre önce topluluğa yakındaaçılacak olan trove ile neler yapılması gerektiğini sormak üzere Twitter’agitti.

33 milyar TRX ile neler yapılması gerektiği konusundakigörüşler topluluğu böldü. Bazıları bunun kilitli kalması gerektiğinisavunurken, bazıları bunun bir kısmının TRON ağındaki geliştiricilere gitmesigerektiğini söylüyor. TRON Vakfı’nın kar amacı gütmemesi gerekiyor olsa da,tokenların piyasaya sürüleceğine dair korkular da var. Mevcut fiyatlarla, 33milyar TRX 445,5 milyon dolar ediyor.

33 milyar TRX’in bir kısmı belki yakılabilir. Ancak TRON,Haziran ayında açıklandığı üzere zaten 20 milyon dolar değerinde TRX almayıplanlıyor.

Ne olursa olsun, 445 milyon dolar değerinde TRX tokenınınbelirlenmiş kısa vadeli bir planının olmaması söz konusu. TRON CEO’su JustinSun’un Poloniex’i yakın zamanda satın almasıyla ilgili spekülasyonlar dagündemde. Çünkü kilidi açılmış TRX’in borsayı güçlendirmeye devam etmesimümkün.

Bu ayın başlarında, borsa kısa bir süre sonra silmeden önce‘TRON Satın Al’ şeklinde bir tweet atmıştı. Bu durum, bir zamanlar popüler olanPoloniex borsası için gözden düşme olarak yorumlanmış ve kripto para birimitopluluğunda önemli bir alay konusu olmuştu.

Belirlenmiş bir plan olmadan, 33 milyar TRX ile yapmayı planladığı şey için TRON ne yapacağı yakın bir zamanda netleşir. Ancak, kripto para endüstrisinin bildiği üzere tek başına güven bir şey ifade etmiyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap