Yeni Rekor: Bakkt’ın Günlük Hacmi Neredeyse 50 Milyon Dolar

Yeni Rekor: Bakkt’ın Günlük Hacmi Neredeyse 50 Milyon Dolar

Paylaş
Yeni Rekor: Bakkt’ın Günlük Hacmi Neredeyse 50 Milyon Dolar

Vadeli kripto para işlem platformlarından Bakkt yeni bir rekor daha kırdı.

Bakkt Volume Bot tarafından paylaşılan bilgilere göre Bakkt’ın günlük hacmi geçtiğimiz gün içerisinde neredeyse 50 milyon dolara kadar çıktı ki bu, Bakkt’ın yeni bir rekor kırdığı anlamına geliyor.

Bakkt Büyüyor

Kripto para yatırımcıları Bakkt aracılığıyla vadeli işlem ticareti yapabiliyor, buradaki sözleşmelerin teslimatını fiziki Bitcoin ile alabiliyorlar.

Dün paylaştığımız yazıda Bakkt’taki açık pozisyon sayısının yeni bir rekor kırdığını aktardık. Bakkt Volume Bot tarafından paylaşılan bilgilere göre platformun günlük hacminde de yeni bir rekor görüldü.

Dün 6 bin 600 dolar seviyesine kadar düşen Bitcoin an itibarıyla 7 bin 200 dolar seviyesini zorluyor. Durum böyleyken Bakkt’ta yaşanan bu gelişmelerin kripto para piyasasındaki hareketlilikten kaynaklandığını söyleyebiliriz. Kripto para fiyatlarının hareketli olduğu dönemlerde Bakkt gibi vadeli işlem platformları da harekete geçebiliyor.

İlk açıldığı zamanlarda çoğu kişinin beklentisinin altında kalan Bakkt o zamandan bu yana kayda değer bir gelişme gösterdi.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap