Yatırım Devleri Bu DeFi Altcoin’ine Yüzmilyonları Akıttı!

Yatırım Devleri Bu DeFi Altcoin’ine Yüzmilyonları Akıttı!

Paylaş
BTC Piyasası: Yatırım Devleri Bu DeFi Altcoin’ine Yüzmilyonları Akıttı!

NEAR Protocol (NEAR), yatırım şirketi Three Arrows Capital’ın fonlama turunda 150 milyon dolar topladı. Yatırımcılar arasında Alameda Research, Andreessen Horowitz ve Three Arrows Capital gibi yüksek profilli şirketler bulunuyor. Altcoin projesi böylece DeFi odaklı bir ilerlemeye hazırlık olarak en büyük kripto para yatırımcılarından önemli miktarda fon sağlamayı başardı. Haber eşliğinde NEAR fiyatı 20 dolar direncini aşındırıyor.

Yatırımcılar, DeFi odaklı altcoin projesine yoğun ilgi gösterdi

Finansmanın özel bir token satışı yoluyla gerçekleştiği bildiriliyor. Protokole gösterilen yoğun ilginin göstergesi olarak yatırımlar iki haftada tamamlandı. Konuyla ilgili olarak Dragonfly’ın Genel Ortağı Ashwin Ramachandran şunları söylüyor:

Near, teknoloji açısından harika bir iş çıkardı ve mevcut teknolojik yenilik düzeylerini yansıtan bir geliştirici, kullanıcı ve ekosistem benimseme düzeyine ulaşmalarına yardımcı olmak istiyoruz.

BTC Piyasası: Yatırım Devleri Bu DeFi Altcoin’ine Yüzmilyonları Akıttı! 1

DeFi ekosistemi

Fon toplama, kendisini bir kullanıcı akışı ve DeFi protokolleri için konumlandırmaya çalışan, oldukça iyi sermayelendirilmiş bir ekosistemin en son yöntemidir. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Ekim ayında, geliştiricilerin Ethereum tabanlı sözleşmeleri fork’la ayırmasını ve Solidity kodunu Blockchain’lere yerleştirmesini sağlayacak olan Near’s Aurora, 12 milyon dolar topladı. Ek olarak, Near, DeFi hibelerine ve likidite madenciliğine ayrılan 350 milyon dolar ile ayın ilerleyen saatlerinde 800 milyon dolarlık bir ekosistem fonu duyurdu.

NEAR fiyatı 20 dolara yaklaşıyor

Şirketlerin NEAR tokeni kaç dolardan satın aldığı hakkında bir bilgi paylaşılmadı. Yine de, haberler eşliğinde NEAR’ın fiyatı fırladı ve şu anda 20 doları hedefliyor. İşlem verimini ölçeklendirmek için oluşturulan 1. katman projelerinden NEAR Protocol, yaklaşık 12 milyar dolar piyasa değeriyle, 18.en büyük kripto para birimidir.

BTC Piyasası: Yatırım Devleri Bu DeFi Altcoin’ine Yüzmilyonları Akıttı! 2

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap