XRP’ye Olan Umut Azalıyor Mu? Veriler Ortaya Koydu

XRP’ye Olan Umut Azalıyor Mu? Veriler Ortaya Koydu

Paylaş
XRP’ye Olan Umut Azalıyor Mu? Veriler Ortaya Koydu

Cryptodiffer tarafından aktarılan rapora göre, toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi XRP’ye olan umut yavaş yavaş azalıyor gibi gözüküyor.

XRP Yatırımcıları Pes Mi Etti?

Son 4 haftalık sürece bakıldığında XRP yatırımcılarının aktif cüzdan adreslerinde diğer kripto paraların yükselişinin aksine bir azalma olduğu ortaya çıktı. Kripto para analisti Crypto Rand da konu hakkında yaptığı açıklamada XRP yatırımcılarının ya vazgeçmeye başladığını ya da “Lambo için HODL” yaptıklarını belirtti.

Tweet içerisindeki grafiğe bakıldığında XRP’nin aktif adres cüzdanları konusunda büyüme açısından 15. kripto para birimi olduğu görülüyor. Bu da XRP yatırımcılarının ya gerçekten bütün umutlarını yitirip ellerindekini zararına da olsa sattıklarını, ya da yaşanan düşüş sonrasında en azından kısa vadeli umutlarını kesip uzun vadeli yatırıma odaklandıklarını gösteriyor.

Bitcoin’in yaklaşan Halving’i önce BTC’yi bunun devamında ise altcoin’leri etkileyebilir. Buna ek olarak Koronavirüs krizi sebebiyle birçok yatırımcı da varlıklarını uzun vadeli yatırım olarak değerlendiriyor olabilir. Yine de XRP cüzdanlarındaki bu düşüş endişe verici gözüküyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap