XRP'de neler oluyor? Ripple CEO'sunun önemli açıklaması ve dahası…

XRP'de neler oluyor? Ripple CEO'sunun önemli açıklaması ve dahası…

Paylaş
XRP'de neler oluyor? Ripple CEO'sunun önemli açıklaması ve dahası…

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın günlük kullanıma uygun olmadığını savunanlara cevap niteliğinde bir açıklama yaptı.

“MoneyGram’a bakın.”

Gerçek kullanıma uygun olmayan bir kripto paranın 10 milyar dolara ulaşmasının mümkün olmayacağını ifade eden Garlinghouse, XRP’nin günlük kullanıma uygun olduğunu MoneyGram örneğiyle destekledi.

Bu yılın başlarında Ripple’ın %10 hisse için 30 milyon dolar yatırım yaptığı Moneygram, önümüzdeki iki yıl içinde herhangi bir zamanda Ripple Labs’ten 20 milyon dolar daha talep etme hakkını saklı tutuyor.

Bu ortaklık, Ripple’ın XRP’yi doğrudan “para birimleri gönderme ve alma için gerçek zamanlı bir köprü” olarak kullanan likidite çözümü xRapid’i kullanmanın bir yolu olarak kabul edildi.

MoneyGram’ın CEO’su Alex Holmes ise şunları söylemişti:

Bu ortaklık, işlemlerimizde devrim yaratma ve küresel likidite yönetimimizi önemli ölçüde kolaylaştırma potansiyeline sahip ve ABD dolarından hedef para birimlerine 7 gün 24 saat anında fon aktarma imkanı veriyor.

Analist: “XRP fiyatı yükselecek.”

XRP kullanımı artarken kripto para son zamanlarda pek iyi performans gösteremedi. Fakat görünüşe göre, kripto para birimi bir kez daha güç kazanıyor.

RektProof isimli bir analist, XRP/BTC çiftinin son işlem seansları için yükseliş sinyalleri vermeye başladığını savundu.

Ünlü analist bu tahminini; kripto para biriminin günlük talep seviyesinden düşmesi, fiyatın 50 günlük hareketli ortalamayı tutması ve düşük vadeli fiyat hareketinin geri dönmesiyle temellendirdi.

XRP fiyatı haftalık grafiği

XRP fiyatı 1 haftalık grafikXRP fiyatı 1 haftalık grafik

Son 24 saatte %2,08 değer kazanan Ripple (XRP), haberin yazıldığı anda 0,296277 dolardan işlem görüyor.

ethereumworldnews

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap