XRP, Wanchain ile entegre ediliyor: Dapp’lerle etkileşim mümkün olacak

XRP, Wanchain ile entegre ediliyor: Dapp’lerle etkileşim mümkün olacak

Paylaş
Uzman Coin: XRP, Wanchain ile entegre ediliyor: Dapp’lerle etkileşim mümkün olacak

Wanchain CEO’su Jack Lu, piyasa değeriyle en büyük dördüncü kripto para XRP için merkezi olmayan çapraz zincir köprülerinin yakında ana ağda yayınlanacağını duyurdu.

Lu, yaptığı açıklamada, “XRP topluluğu kadar tutkulu çok az topluluk var. Wanchain’in merkezi olmayan XRP köprülerinin ana ağda yayınlanmak üzere olduğunu açıklamaktan mutluluk duyuyorum. Bu, XRP token’larının artık likidite madenciliği ve getiri çiftçiliği için kullanılabileceği, XRP sahiplerinin WanSwap, WanLend, WanFarm ve Wanchain ile Ethereum‘da daha fazla DeFi uygulamasıyla etkileşime girebileceği anlamına geliyor. Ve kesinlikle gelecekte daha fazla blok zinciri üzerinde bunu yapabilecekler. XRP sahiplerine hoş geldiniz demek istiyorum. Gelin ve bize katılın. Bu yeni DeFi dünyasını birlikte oluşturalım.” ifadelerini kullandı.

Ripple küresel kurumsal strateji ve operasyonlardan sorumlu başkan yardımcısı Emi Yoshikawa ise XRP ekosisteminin yeni kullanım durumlarını desteklediğini görmekten heyecan duyduğunu belirtti: “XRP ekosisteminin DeFi gibi yeni kullanım durumlarını desteklemek üzere büyüdüğünü görmek heyecan verici.”

XRP fiyatı bugün 1.50 dolar ile uzun zamandır görülmeyen bir başka önemli seviyeye daha ulaştı. Kripto para, ayın başlarından beri yüzde 150’nin üzerinde artış sağladı. XRP, TSİ 15.15 itibari ile 1.33 dolardan alıcı buluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap