XRP ve Ethereum Classic Vadeli İşlemlerini Başlatan OKEx’te Sırada İki Altcoin Var

XRP ve Ethereum Classic Vadeli İşlemlerini Başlatan OKEx’te Sırada İki Altcoin Var

Paylaş
XRP ve Ethereum Classic Vadeli İşlemlerini Başlatan OKEx’te Sırada İki Altcoin Var

Kriptokoin – Malta merkezli kripto para borsası OKEx, bugün XRP ve Ethereum Classic (ETC) vadeli işlem sözleşmelerini başlatıyor.

OKEx, CoinGecko verilerine göre şu anda günlük işlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para birimi türevleri borsası. Hem XRP hem de ETC vadeli işlemleri stablecoin Tether (USDT) ile eşleştirildi ve kullanıcılar haftalık, iki haftalık ve üç aylık sözleşmelerde işlem yapabiliyor.

OKEx ayrıca Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), EOS, Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) vadeli işlem sözleşmeleri de sunuyor. Bunlar, Borsada 14 Kasım 2019’da faaliyete giren USDT margin odaklı vadeli işlem piyasasında işlem görmeye hazır.

Piyasaya sürüldükten sonra OKEx CEO’su Jay Hao, konuyla ilgili olarak aşağıdaki ifadelere yer veriyor:

“USDT Vadeli İşlem Sözleşmemizin simülasyonu çok başarılı geçti ve OKEx topluluğundaki yatırımcılardan olumlu geri dönüşler aldık…

Kripto para birimi ticareti için güvenli, güvenilir ve istikrarlı bir ortam geliştirdik ve müşterilerimizin çıkarlarına uygun yeni hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Büyüyen uluslararası kullanıcı tabanımızın çıkarlarını karşılamak üzere vadeli işlemler pazarımıza ve konsolide Swap pazarının yanında USDT lineer sözleşmesini eklediğimiz için heyecanlıyız.”

OKEx, gelecekte Tron (TRX) ve Bitcoin SV (BSV) için vadeli işlem alım satım işlemlerini desteklemeyi planlıyor. Borsa USDT marjlı mobil vadeli işlem piyasasının yakında hayata geçirileceğini ifade ediyor.

OKEx vadeli işlemleri 24 saatlik zaman diliminde 3.66 milyar dolar hacim ile piyasaya liderlik ediyor, ardından Huobi, BitMEX ve Binance geliyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap