XRP likidite endeksi, 6 milyonu aşarak Bitso’da yeni ATH’ye ulaştı

XRP likidite endeksi, 6 milyonu aşarak Bitso’da yeni ATH’ye ulaştı

Paylaş
XRP likidite endeksi, 6 milyonu aşarak Bitso’da yeni ATH’ye ulaştı

Ripple’ın XRP kullanan Talep Üzerine Likidite (ODL) platformu, 2019’da yedi kat büyüdü ve yeni ODL müşterileri sayesinde erişimini genişletmeyi başardı. Şirket aslında Meksika, Filipinler ve daha sonra Brezilya’da başarılı bir şekilde uygulandıktan sonra Avustralya’ya da kapılarını açtığını duyurdu.

XRP/MXN koridoru, kuruluşundan bu yana oldukça aktif ve birkaç günde bir yeni ATH’leri işaret ediyor. Aynı zamanda 18 Kasım’da likidite, Bitso’da 6 milyonu aştığı için önemli bir dönüm noktasını geçmiş oldu.

Twitter’daki Likidite Endeksi Botu, koridorun likiditesinin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6.023.781 seviyesine ulaştığını bildirdi. XRP/MXN, borsadaki toplam hacmin yüzde 65,78’ini temsil ederken, CoinMarketCap tarafından bildirildiği üzere BTC/MXN, hacminin yüzde 27,87’sinde ikinci sırayı aldı.

Birkaç gün önce, Ripple Xpring’in tecrübeli Başkan Yardımcısı, Ethan Beard, Ripple’in kripto alanındaki gayretiyle XRP’nin likiditesini günde 100.000 dolardan “herhangi bir günde 200 milyon dolara” nasıl artırdığını anlattı.

Biz (Ripple) ayrıca, gelen işlemler için yeterli likidite olduğundan emin olmak için piyasa yapıcılarla yakın çalışıyoruz. Kritik noktalardan biri, fiyatları hareket ettirdiğiniz sistemi tıkamak değil.

Bununla birlikte, XRP/MXN likiditesi ÄTH olduğunu bildirirken, XRP’nin fiyat takdirinde kayda değer bir hareket olmaması topluluk tarafından hoş karşılanmadı. XRP’nin fiyatı 0,2527 dolarlık durgunlukta ve şu an 10,94 milyar dolarlık bir piyasa değerinde bulunuyor.

XRP topluluğundan bazı isimler, platformda gerçekleştirilen işlemlerin çok az miktarda olduğunu ve XRP’nin fiyatı üzerinde bir etkisi olması durumunda, tutarın ve likiditenin daha da artması gerekebileceği yorumunda bulundu.

ambcrypto

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap