XRP Fiyatı Önümüzdeki Günlerde 0,25 Doları Görebilir Mi?

XRP Fiyatı Önümüzdeki Günlerde 0,25 Doları Görebilir Mi?

Paylaş
XRP Fiyatı Önümüzdeki Günlerde 0,25 Doları Görebilir Mi?

Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi XRP, bugün beklenmeyen bir yükseliş elde etti ve birçok yatırımcıyı şaşırttı.

Neredeyse aylardır 0,19 dolardaki direnci hacimli bir şekilde kıramayan XRP, bugün ise önce 0,197 dolardaki haftalık direnci, bunun devamında ise aylardır üstüne çıkamadığı 0,20 dolar seviyesini kırdı geçti. XRP’nin 24 saatlik ticari hacmine bakıldığında bunun aslında 2 milyar dolar seviyesinde  ve nispeten düşük olduğu görülüyor.

Buna rağmen fiyatın %9 seviyelerinde artış yakalaması XRP’nin her yıl yaşadığı beklenmeyen rallinin gelmiş olabileceğini düşündürdü. Genellikle Ripple’ın düzenlediği Swell konferansının tarihine denk gelen XRP’nin her 1 yılda 1 gerçekleşen rallisi, geçtiğimiz sene gerçekleşmemişti.

XRP’nin Yükselişi Sürecek Mi?

Bu da yatırımcıların Bitcoin Halving öncesi ciddi bir XRP rallisi görebileceklerinin mümkün olduğunu gösteriyor. Genellikle lider kripto para birimi BTC’den farklı trend eğiliminde olan XRP’nin piyasanın durgun olduğu anlarda yükselmesi de oldukça mümkün. Peki bu yükseliş sürecek mi?

Önde gelen kripto para analistlerinden Crypto Michael, XRP’nin 3.000 ile 3.300 Sats bölgesine kadar çıkacağını yani 0,23 dolar ile 0,25 doları görebileceğini belirtti. Bu da XRP yatırımcılarında kısa vadeli bir beklenti oluşturmuş olabilir.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap