XRP fiyat analizi: XRP/USD kritik destek seviyesine tutunmaya çalışıyor

XRP fiyat analizi: XRP/USD kritik destek seviyesine tutunmaya çalışıyor

Paylaş
XRP fiyat analizi: XRP/USD kritik destek seviyesine tutunmaya çalışıyor

XRP satıcıları, Cuma gününden bu yana oldukça aktifler. XRP/USD, ilk üç kripto para arasında istikrarlı satış faaliyetinden en çok etkilenen kripto para durumunda. Bitcoin, Ethereum ve XRP Pazartesi günkü hem Asya hem de Avrupa oturumlarında kripto pazarında ciddi kayıplar gördü. XRP, Bitcoin’in % 3,17’si ve Ethereum’un % 2,25’iyle karşılaştırıldığında, günde en az % 5,52 oranında kaybetti.

Yüksek oynaklık seviyelerinin ortasında, XRP fiyatı, 0,20 dolara kadar uzandı. Daha önce 0,2150 dolarda tartışılan destek, kötüleşen teknik tablo nedeniyle tutunamadı. Göreceli Güç Endeksi (RSI) ise aşırı satım seviyelerinde daha da derinleşmekte.

Benzer şekilde, MACD, negatif bölge içindeki düşüşünü artırmaya devam ediyor. Buna ek olarak, 50 günlük SMA ve 100 günlük SMA arasındaki boşluk, satıcıların kontrolde kalacağını gösteriyor.

Her ne pahasına olursa olsun, 0,20 dolarlık desteğin korunması önemlidir. Bu hareket boğaları hareketlendirerek üst noktalara doğru yeni hamleler gelmesine neden olabilir.

fxstreet

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap