XRP Ağı Tabanlı Stabil Coin Mi Geliyor?

XRP Ağı Tabanlı Stabil Coin Mi Geliyor?

Paylaş
XRP Ağı Tabanlı Stabil Coin Mi Geliyor?

Blockchain tabanlı finansal hizmet ağı RippleNet, birçok banka ve finans kurumu için güvenli, uygun ve kullanımı kolay transfer hizmeti sağlıyor. Ripple tarafından geliştirilen bu ağdaki işlemlerin büyük bir çoğunluğu XRP kripto para birimi kullanılarak yapılsa da, yakında bu durum değişiklik gösterebilir.

XRP Ağı Tabanlı Stabil Coin Müjdesi

300’den fazla üyeye sahip olan Ripple, yakın zamanda bir stabil coin piyasaya sürebilme ihtimali ile gündeme geldi. Ripple CTO’su David Schwartz konu hakkında yaptığı açıklamada şirketin kripto para cüzdanına yeni özellikler getirilebileceğini ve buna ek olarak bir stabil coin de geliştirilebileceğini ima etti.

CTO, Ripple ağına eklenebilecek özellikler arasında, insanların ve üçüncü partilerin kendi stabil coin’lerini, yani belirli bir değere endeksli fiyatı stabil kripto para birimlerini geliştirebileceklerinin de yer aldığını belirtti. RippleNet tabanlı stabil kripto para birimleri kesinlikle XRP yatırımcılarını heyecanlandırmak öteye gidebilir. Eğer bunun birçok kripto para borsasında listelenmesi sağlanırsa, XRP tabanlı işlem çiftleri ile ciddi bir likidite ve hacime elde edilebilir.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap