XRP 2020’ye Kadar 100 Doları Görür Mü? Ripple Yetkilisi Açıkladı

XRP 2020’ye Kadar 100 Doları Görür Mü? Ripple Yetkilisi Açıkladı

Paylaş
XRP 2020’ye Kadar 100 Doları Görür Mü? Ripple Yetkilisi Açıkladı

Kriptokoin.com – Ripple Labs Inc. çalışanı olan Josh Lin, XRP fiyatının 2020 yılına kadar 100 dolara ulaşmasının neredeyse imkansız olduğunu söyledi.

Josh Lin: Ripple’ın 2020’de 100 dolar olma ihtimali imkansız olmasa bile gerçekçi değil

Ripple’ın yetenek avcılarından olan Josh Lin, XRP’nin 100 dolara ulaşma ihtimalinin imkansız değil ama düşük olduğunu belirtiyor. Çünkü Josh Lin, bu rakamlara erişmek için XRP’nin piyasa değerinin 10 trilyon dolar olması gerektiğini ve bununda ulaşılması çok zor bir hedef olduğunu vurguluyor. Quora’dan gelen sorulara yanıt verirken Josh Lin, şu anda Bitcoin pazarının yaklaşık 130 milyar dolar olduğunu ve tüm kripto para piyasasının değerinin ise 196 milyar dolar civarında olduğunu söyledi. Ona göre bu koşullar altında, birkaç ay içinde XRP için 100 dolarlık bir hedef gerçekçi değil.

Josh, XRP’nin 2020’nin sonunda 100 dolara ulaşmasının, dijital varlığın insanlar tarafından kullanılan tek baskın kripto para varlığı olacağı anlamına geldiğini söyledi. Josh Lin açıklamalarının devamında bu öngörü için “imkansız olmasa bile gerçekçi değil” dedi. Daha önceki haberlerimizde bildirdiğimiz üzere Josh Lin, yatırımcıların yalnızca XRP’ye yatırım yapmak yerine portföylerini çeşirtlendirmelerinin daha doğru bir yatırım stratejisi olduğunun altını çiziyor.

Ripple yetkilisi, XRP’nin kısa vadede başarılı olamayacağına inanıyor

Josh Lin, daha önceki açıklamalarına paralel olarak yatırımcılara, beş dijital varlık seçerek yatırım yapmalarını öneriyor. Ripple yetkilisi bu tavsiyesini şu sözlerle ifade ediyor:

Yatırım yapmak için 10 bin dolarınız varsa, 2’şer bin dolar şeklinde 5 kripto paraya koyun. Böylece sadece bir kripto paraya bağlı kalarak yükselişine bel bağlamazsınız. Çeşitli varlıklarla oluşan sepetiniz daha az risk oluşturur.

Josh Lin, daha önceki açıklamalarını referans göstererek XRP’nin kısa vadede başarılı olamayacağına inandığını yeniliyor. Ayrıca Ripple yetkilisine göre, XRP’de merakla beklenen fiyat patlaması ancak 5-10 yıl içinde gerçekleşebilir. Kısa vadede fiyatta ciddi bir yükseliş beklemek çok da gerçekçi değil. Ripple’la ilgili popüler haberler için “Ünlü Analist “Fraktal Analiziyle” Ripple’ın Aralık’ta Göreceği Seviyeleri Açıkladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap