Wirex 150 para birimini destekleyen kartını tanıttı

Wirex 150 para birimini destekleyen kartını tanıttı

Paylaş
Wirex 150 para birimini destekleyen kartını tanıttı

Wirex, hem dijital hem de geleneksel para birimlerini destekleyen Visa seyahat kartlarını tanıttı.

Dijital ödemelere odaklanan bir firma olan Wirex, hem dijital hem de fiat para birimleri için çözümler sunuyor. Şirket şimdi, Bitcoin ve Ethereum da dahil olmak üzere 150 para birimini destekleyen bir VISA seyahat kartını piyasaya sürdü.

Wirex kullanıcıları hiçbir ücret ödemeden teklifin tadını çıkarabilecekler. Haliyle söz konusu duyuru, projeye daha önce dahil olmamış kullanıcılara yönelik bir hamle.

Şirket, birçok ülkede hizmet sunmaktan memnun olduklarını açıklayarak projedeki heyecanlarını dile getirdi. Platform, kullanıcıların kullanımı kolay tek bir seyahat kartı altındaki kripto varlıkları dahil olmak üzere tüm varlıklarını almalarına izin vermek istiyor.

FCA, Wirex için onay vermişti

Wirex, Financial Conduct Authority’den (FCA) daha önce bir e-para lisansı almıştı. Bu lisans şirketin ve ürünlerin serbestçe çalışmasını sağlıyor ve pazarlardaki konumunu güçlendiriyor.

Kripto banka kartları, geleneksel ve sanal varlıklar arasındaki boşluğu, kullanıcıların hareket halindeyken varlıklarını harcamasına izin vererek bağlıyor. Dijital varlıklar geleneksel paralara çevriliyor ve böylelikle tüccarların, sanal varlıkların oynaklığıyla baş etmelerini engellemesi sağlanıyor.

cryptopolitan

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap