Weiss Ratings’e göre yatırım riski en yüksek 18 altcoin

Weiss Ratings’e göre yatırım riski en yüksek 18 altcoin

Paylaş
Weiss Ratings’e göre yatırım riski en yüksek 18 altcoin

Yarım asırlık bir derecelendirme kuruluşu olan Weiss Ratings, kripto para kolu Weiss Crypto Ratings ile geçen yıldan bu yana kripto paraları da derecelendiriyor.

Şirket bu kripto paraları yatırım riski açısından da ele alıyor ve Weiss Ratings’in yatırım riskini çok yüksek olarak gördüğü kripto paraların sayısı son dönemde daha da arttı.

Derecelendirme şirketinin değerlendirmelerine göre, piyasa kapitalizasyonu en az 1 milyon dolar olan ve yatırım riski çok yüksek olarak etiketlenen 18 altcoin tespit ettik.

Bu altcoin’ler arasında Pundi X (NPXS), Wings (WINGS), SALT (SALT), QASH (QASH) ve Electroneum (ETN) gibi popüler olanları dikkat çekiyor.

Şirketin en güncel değerlendirmelerinden hareketle şu anda en az 1 milyon dolarlık bir piyasa kapitalizasyonu bulunan en yüksek riskli 18 altcoin’in tamamı şöyle:

Pundi X (NPXS)Wings (WINGS)QASH (QASH)SALT (SALT)Tokenomy (TEN)Linkey (LKY)Hashgard (GARD)Eden (EDN)InoCoin (INO)BABB (BAX)United Traders Token (UTT)Cube (AUTO)PumaPay PumaPay (PMA)WAX (WAXP)Electroneum (ETN)SaluS (SLS)Burst (BURST)Mixin (XIN)

Kaynak 1: https://weisscrypto.com/en/cryptos/screener/shared/tokens-by-investment-risk
Kaynak 2: https://weisscrypto.com/en/cryptos/screener/shared/coins-by-investment-risk

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap