Weiss Ratings’e göre, en iyi teknolojiye sahip 9 altcoin

Weiss Ratings’e göre, en iyi teknolojiye sahip 9 altcoin

Paylaş
Weiss Ratings’e göre, en iyi teknolojiye sahip 9 altcoin

Geçen hafta yayınlanan “Yatırım riski en yüksek 18 altcoin” başlıklı yazıya gösterilen yoğun ilginin ardından bugün de bağımsız derecelendirme kuruluşu Weiss Ratings’in değerlendirmelerine göre, mevcut altcoin’ler arasında en iyi teknolojiye sahip olanları bir araya getiriyoruz.

Yarım asırlık derecelendirme kuruluşunun kripto para kolu Weiss Crypto Ratings, kripto paraların teknolojilerini, “Çok Zayıf”, “Zayıf”, “Ortalama”, “İyi” ve “Mükemmel” şeklinde beş ayrı kategoriye ayırıyor. Bu yazıda şirket tarafından yalnızca “İyi” ve “Mükemmel” derecelendirmelerini alan altcoin’ler derlendi.

Teknolojide “Mükemmel” derecesini alan yalnızca dört altcoin bulunuyor. Bunlar; Cardano, Tezos, Cosmos ve Fantom olarak sıralanıyor. Bu altcoin’ler arasında yatırım getirisi bakımından Tezos ile Cosmos “Ortalama” olarak değerlendirilirken aynı kategoride Fantom’a “Zayıf”, diğerlerinin tamamına ise “Çok Zayıf” derecesi veriliyor.

Teknolojide “İyi” derecesini alan altcoin’lerin sayısı ise beş. Bunlar da; Iota, BitShares, Grin, Holo ve Nexus şeklinde listeleniyor. Yatırım getirisi bakımından, “Zayıf” olarak görülen Holo hariç hepsi “Çok Zayıf” şeklinde etiketleniyor.

Bu 9 altcoin’inin her birinin yatırım riskinin ise çoğu altcoin’deki gibi yüksek olduğu belirtiliyor.

Teknolojide “mükemmel” olanlar

CardanoTezosCosmosFantom

Teknolojide “iyi” olanlar

IotaBitSharesGrinHoloNexus

Kaynak: https://weisscrypto.com/en/cryptos/screener/shared/tokens-by-rating

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap