Weiss Ratings’den Ortalığı Karıştıracak Ripple Önerisi: Evlilik Şart!

Weiss Ratings’den Ortalığı Karıştıracak Ripple Önerisi: Evlilik Şart!

Paylaş
Weiss Ratings’den Ortalığı Karıştıracak Ripple Önerisi: Evlilik Şart!

Kriptokoin.com – Bir Bitcoin ve kripto para ve aynı zamanda finansal derecelendirme şirketi olan Weiss Crypto Ratings, Ripple (XRP) topluluğunun XLM’ye geçişinin anlamlı olacağını söyledi. Şirket, Stellar’ın “teknolojik ilerlemeye” öncülük ettiğini ileri sürdü, ancak onlara göre proje benimsenme ile mücadele ediyor, bu yüzden XRP’den XLM’ye geçiş bu açığı ortadan kaldıracak.

Bitcoin derecelendirme devi Weiss, cesur bir öneriyle geldi

Kripto para birimlerinin doğası, ana akım benimsenmeye ulaşmayı inanılmaz derecede zorlaştırıyor, bu nedenle en başarılı kripto projelerinden bazıları, geleneksel parasal yapıya en çok benzeyen projelerdir. Ancak, bu projeler genellikle kendilerini ademi merkeziyetçilik ve diğer temel kripto ilkelerinin olmayışı nedeniyle inanılmaz derecede sert eleştirilerin merkezinde buluyorlar.

Bu, sektörde sonsuza dek süren bir sorun gibi görünse de bir finansal derecelendirme şirketi, bu devam eden soruna bir çözüm olduğuna inanıyor. Hisse senetleri, ETF’ler, finansal kurumlar ve kripto para birimlerinin derecelendirme sağlayıcısı olan  Weiss Crypto Ratings, popüler ve teknolojik olarak gelişmiş kripto para birimleri arasındaki evliliğin endüstrinin sıkıntılarını iyileştireceğini söyledi:

Bazıları XRP topluluğunun XLM’ye geçiş yapmasının mantıklı olacağını söylüyor. XLM , XRP’ye göre teknolojik bir avantaja sahip, ancak XRP benimsemeye öncülük ediyor. Eğer XRP topluluğu XLM’e geçerse, bu benimsenme açığı kapanacak.

Kripto Twitter Weiss’a karşı, Ripple ve Stellar evliliğini reddederek birleşiyor

Şirket, cesaretli ifadelerden uzaklaşmaya çalıştı, bu görüşün başka bir yerde ortaya çıktığını ancak boşuna da olmadığını belirtti. Ardından gelen tepki, her zaman bölünmüş kripto para birimleri topluluğunu ortak bir düşmana karşı birleştiriyor gibiydi. Tepkiler biraz şaşkınlık ve eğlenceyle tamamen karışmış durumdaydı, ancak çoğu ifadenin aşırı derecede çirkin olduğu görülüyor.

Yüzlerce kullanıcı, tweet hakkında yorum yaptı ve Weiss Crypto’nun güvenilirliğini tamamen imha ettiğini söyledi. Birçoğu Weiss’ın kullandığı, sadece böyle bir geçişin mümkün olacağına değil, aynı zamanda toplum için de harika sonuçlar elde edeceğine inandırmaya yönlendiren verileri sorguladı.

Peki Ripple ve Stellar birleşimi mümkün olabilir mi?

Şirketin ifadesini netleştirme girişimi de başarısız oldu. Stellar’ın yapısının “benimseme”ye ulaştığında “tamamen merkezi olmayan bir ağ” oluşturacak şekilde yapılandırılma avantajına sahip olacağını belirtti. Ripple’ın XRP’si ise Libra’nın kullandığı aynı modeli kullanıyor; Bir fikir birliğine ulaşmak için merkezi bir odak noktası gerektirir.

Ancak, Weiss’ın açıklamaları sadece her şeyi daha da kötüleştiriyor gibiydi. Twitter kullanıcıları şirketi eleştirerek bombaladı ve birçoğu böyle bir “aptal” ve “çirkin” ifadesinin dikkat çekmek için yapıldığını söyledi. Yakın dönemdeki XRP gelişmeleri için “Son Dakika: Ripple Swell’da Devrim Niteliğindeki Ürününü Tanıttı! “XRP Fırlayabilir” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap