Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Roketledi: Bu 13’ü Fırladı!

Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Roketledi: Bu 13’ü Fırladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Roketledi: Bu 13’ü Fırladı!

Bitcoin dün tırmanmaya devam etti ve 45.000 doların biraz üzerinde üç haftanın en yüksek seviyesini kaydetti. Yine de günlük ölçekte, altcoin’lerin çoğu biraz ivme kaybetti, ancak kripto piyasası değeri gıpta edilen 2 trilyon doları geri aldı.  Bu sırada çeşitli metaverse, meme ve web 3.0 coin projesi artış yaşadı. İşte detaylar…

Bu 5 metaverse coin artış yaşadı

Verilere bakıldığında, 5 metaverse coin yükselişiyle piyasaya damga vurmuş gibi görünüyor. Günün en çok yükselen metaverse coin’i, Radio Caca (RACA) oldu. RACA, yüzde 20.9’luk bir artış yaşadı. Öte yandan Ariva (ARV), yüzde 16.5 oranında değer kazandı. Victoria VR (VR) yüzde 16.1, Rainicorn (RAINI) yüzde 13.6 oranında yükseliş yaşadı. Son olarak, meme coin kategorisinde de göreceğimiz Meta Doge (METADOGE) yüzde 8.1’lik bir artış yaşadı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Roketledi: Bu 13’ü Fırladı! 1

Bu meme coin’ler ivme kazandı

Bugün, 6 meme coin de yükseliş yaşadı. En çok yükselenler arasında, Shiba Inu Mother (SHIBM) vardı. SHIBM’in yükselişi gerçekten kayda değer, çünkü coin yüzde 159’un üzerinde artış yaşadı. Bu seviyelerdeki artışlar, geçtiğimiz yılın ralli zamanlarından bu yana görülmüyordu. SHIBM, geçtiğimiz haftalarda CoinBit99’da listelendi. O zamandan bu yana sosyal medya hesaplarında bir paylaşım gözükmüyor.

Öte yandan Kitty Coin Solana (KITTY) yüzde 54.5 oranında değer kazandı. The Doge NFT (DOG) yüzde 38.5 yükselirken Shibaken Finance (SHIBAKEN) yüzde 18.4’lük bir artış yakaladı. HotDoge (HOTDOGE) yüzde 15.9 oranında değer kazanırken Jejudoge (JEJUDOGE) yüzde 14.9’luk bir yükseliş yaşadı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Roketledi: Bu 13’ü Fırladı! 2

Web 3.0 coin’leri de yükseldi

Metaverse ve meme coin’ler dışında, web 3.0 alanına odaklı projelerin coin’leri de artış yaşadı. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere web 3.0, web/İnternet’in evriminin bir sonraki yinelemesini veya aşamasını temsil eder ve potansiyel olarak yıkıcı olabilir ve Web 2.0’ın yaptığı kadar büyük bir paradigma kaymasını temsil edebilir. Bu alanda Flux (FLUX) yüzde 9.59, Octopus Network (OCT) ise yüzde 8.51 ile son 24 saatte en çok yükselenler oldu

Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Roketledi: Bu 13’ü Fırladı! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap