Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 17’si Uçuyor!

Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 17’si Uçuyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 17’si Uçuyor!

Bitcoin ulaştığı yerel yüksek seviyeleri korurken piyasanın geri kalanı da stabil hareket ediyor gibi görünüyor. BTC, geçtiğimiz 24 saat boyunca pek bir değişim kaydetmeyip 47.384 dolardan el değiştirirken kripto para piyasasının toplam değeri yalnızca yüzde 0.1 düştü. Bu sırada, çeşitli metaverse, meme ve web 3.0 coin projeleri 24 saatlik zaman diliminde yükseliş yaşadı. İşte yükseliş yaşayanlar…

Bu metaverse coin projeleri 24 saatte arttı

Öncelikle metaverse alanına odaklı projelerin altcoin’lerine bakıldığında, VIBE’ın (VIBE) yüzde 30.7’lik bir artış yaşadığını görebiliyoruz. İkinci olarak ChainCade (SHAINCADE) yüzde 22.4 yükselirken GameX (GMX) yüzde 18.3 oranında değer kazandı. Spheroid Universe (SPH) yüzde 13.8, Torum (XTM) yüzde 10.6, xEmpire DDAO (VEMP) ise yüzde 10.3 yükseldi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 17’si Uçuyor! 1

Meme coin’ler daha çok yükseldi

Meme coin’lerin yükselişine bakıldığında, metaverse coin’leri bir hayli geçtikleri görülebiliyor. Öncelikle Vitoge (VITOGE) yüzde 200’lük bir artış yaşamış durumda. Shiba Inu Mother (SHIBM) yüzde 185.6, Vita Inu (VINU) yüzde 125.3, Safemoon Inu (SMI) yüzde 57.3 oranında değer kazandı. Bu noktadan sonra yükselişler biraz daha normalleşmeye başlıyor. Donley (DONK) yüzde 45.1, LiteDoge (LDOGE) yüzde 33.6 değer kazandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 17’si Uçuyor! 2

Swole Doge (SWOLE) yüzde 29.2, Kuma Inu (KUMA) yüzde 28.7 oranında değer kazandı. Boss (BOSS) yüzde 22.4, Doge Killer (LEASH) ise yüzde 18.2 yükseldi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere LEASH, popüler meme coin Shiba Inu’nun (SHIB) ekosistemindeki bir tokendır. Son olarak DogeBonk (DOBO) yüzde 17.6 artış yaşadı.

Yalnızca bir web 3.0 coin ivme kazandı

Son olarak, 24 saatlik zaman diliminde en çok yükselen web 3.0 coin, DeepBrain Chain (DBC) oldu. DBC, yüzde 46’nın üzerinde artış yaşadı. DeepBrain Chain, Blockchain teknolojisine dayalı sonsuz ölçeklenebilir, dağıtılmış yüksek performanslı bir bilgi işlem ağı oluşturma ve 5G+AI çağında en önemli altyapı olma vizyonuyla Kasım 2017’de kuruldu. DeepBrain Chain, dünya çapında AI bilgi işlem gücünün maliyet düşürme ve verimlilik iyileştirmesini sağlamak, AI bilgi işlem gücünün popülerleşmesini sağlamak gibi hedeflerle öne çıkıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap