Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 11 Coin Fırladı!

Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 11 Coin Fırladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 11 Coin Fırladı!

Bitcoin ve çoğu büyük hacimli altcoin, lider kripto 38 ve 41 bin dolar arasında dalgalanırken, son 24 saatlik kazanımlarını %3 düzeyinde tutmaya çalışıyor. Bu yazıda, yakın tarihli duyurular eşliğinde yükselişe geçen Web 3, meme ve metaverse coin projelerini listeleyelim.

Günün en çok yükselen metaverse coin projeleri

CoinGecko tarafından sağlanan veriler, oyna-kazan metaverse oyunu CryptoWar’ın son 24 saatte %22 yükseldiğini gösteriyor. XBLADE, bu kazanımla beraber Kasım 2021’deki ATH seviyesi 0,100225 dolarla farkını %70 indirdi. Metaverse coin, yakın tarihli oyun için görsellerini tanıtmasından bu yana kademeli olarak yükseliyordu. Mevcut seviyelerde küçük bir satış baskısıyla 0.02975 dolardan işlem görüyor. İkinci sırada, BSC tabanlı ve Binance destekli MBOX, Momverse lansmanı ardından son 24 saatlik kazanımını %20’nin üzerine ulaştırdı. MBOX, ATH seviyesi 15.68 doların %80 altında işlem görüyor. Çok aylı düşüş trendini bu yükselişle beraber tersine çevirmeye çalışacak.

BTC Piyasası: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 11 Coin Fırladı! 1

Yukarıdaki projelerle birlikte günün en çok kazandıran metaverse coin’leri:

  1. CryptoWar xBlade (XBLADE)
  2. Mobox (MBOX)
  3. Benzene (BZN)
  4. Kalao (KLO)
  5. DEEPSPACE (DPS)

Yeşil tahtanın meme coin liderleri

DEX ve NFT özelliklerine sahip bir meme coin projesi olan Shiba Fantom (SHIBA), gün içinde %150 yükselerek bu listede ilk sıraya yerleşti. Ethereum tabanlı launchpad NoRug.com’a erişim sağlamak için kullanılan Bill Token ve popüler meme NFT’si Jejudoge, sırasıyla %22 ve %11 yükselişle ilerleyen sıralarda yer alıyor.

BTC Piyasası: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 11 Coin Fırladı! 2

Son 24 saat içinde en çok kazandıran meme token’lerin listesi:

  • Shiba Fantom (SHIBA)
  • Bill Token (BILL)
  • Jejudoge (JEJUDOGE)
  • Kitty Coin Solana (KITTY)
  • DogeGF (DOGEGF)

BitTorrent (BTTOLD), Web 3 coin listesinde ilk sırada

TRON Blockchain tabanlı Web 3 projesi BitTorrent, 11 Mart’ta gerçekleştirdiği 999 milyar BTTOLD token yakımının ardından yükselişe geçti. Son kazanımıyla beraber, 0.01426 dolar ATH’siyle farkını %80’ene indirirken, piyasa değerine 2.5 milyon doları aştı. İlerleyen sıralarda piyasa geneline hafif yükselişlerle eşlik eden STORJ ve BAT token’lerini görüyoruz.

BTC Piyasası: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 11 Coin Fırladı! 3

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Ethereum balinalarının en çok sattığı altcoin’lerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap