Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 10 Coin Fırladı!

Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 10 Coin Fırladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 10 Coin Fırladı!

Lider kripto, 38,300 dolar bölgesinden bulduğu alıcılarla 39,000 doları tekrar ziyaret ederken altcoin piyasası hafif bir yükselişle eşlik etti. Mevcut koşullardan bağımsız, birkaç Web 3, meme ve metaverse coin projesinin yakın tarihli duyurular eşliğinde çift haneli yükseldiğini görüyoruz. Bu yazıda, CoinGecko tarafından sağlanan veriler eşliğinde yeşil tahta lideri 10 coin’in son durumuna göz atalım.

Günün en çok yükselen 2 metaverse coin projesi

Netvrk (NTVRK), Blockchain tabanlı bir sosyal sanal gerçeklik platformu. Son 24 saat içinde %20’den fazla yükseldi ve küçük bir düzeltmenin ardından kazanımını %14 civarında tutuyor. Proje, 11 Mart’ta TheRedApeFamily ile ortaklığını duyurmuştu. Bunun takiben bir süredir %20’lik dalgalanmalar sergiliyor ve 7.43 dolar ATH fiyatıyla farkını %75’e indirdi. Metaverse coin listesinde ikinci sırada, Polygon tabanlı oyna-kazan oyunu Realm (REALM)’i görüyoruz.

BTC Piyasası: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 10 Coin Fırladı! 1

Realm (REALM), Polygon ekosisteminden faydalanarak son günlerde bir dizi entegrasyonunu duyurdu. Son yükselişe rağmen ATH seviyesinden %90 fazla uzakta.

Yeşil tahtanın meme coin liderleri

CoinMarketCap listesi ardından küçük hacimli meme coin projelerinin %100’ü aşan kazançlarını görmek mümkün, ancak bu hype aynıyı etkiyi aşağı yönde de sergileyerek hızla sönebiliyor. Bunun akılda tutarak, bugün %80’den fazla değer kazanan topluluk odaklı meme token Vitoge (VITOGE)’a göz atalım. VITOGE token, sosyal medya hesaplarından duyurduğu token burn etkinlikleriyle hype dalgalarına neden olabiliyor. 0,000000000754 dolardan işlem gören meme token, daha öncede benzer yükselişlerle yeşil tahtada ilk sıralara yükselmişti.

BTC Piyasası: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 10 Coin Fırladı! 2

İkinci sırada, Solana tabanlı ve kedi temalı bir meme kriptosu Kitty Coin Solana (KITTY)’yu görüyoruz. KITTY, yakın tarihli airdrop etkinlikleri eşliğinde bir süredir yükselişteydi ve en çok kazananlar listesinde liderliğini sürdürüyor.

https://twitter.com/SolanaNews/status/1501664167627010057

VITOGE ve KITTY ile beraber listesinin genel görünümü şu şekilde:

  1. Vitoge (VITOGE)
  2. Kitty Coin Solana (KITTY)
  3. SpookyShiba (SPOOKYSHIBA)
  4. DogeGF (DOGEGF)
  5. Kawakami (KAWA)
  6. Meta Doge (METADOGE)

Son 24 saatte en çok yükselen Web 3 coin’ler

Web 3 piyasası ile sonlandıralım. The Graph (GRT), son 24 saate %8’den fazla yükseldi. Proje dair son gelişmelerde bir Ethereum göçü yer alıyor. Ayrıntılara aşağıdaki tweet’ten ulaşabilirsiniz.

https://twitter.com/CryptofAI/status/1502982642249216000

Son olarak, Web 3 listesinde ikinci sırada yer alan Basic Attention Token (BAT), airdrop etkinlikleri eşliğinde yatırımcıların dikkatini çekmiş gibi görünüyor.

Günün en çok kazandıran Web 3 projeleri:

  1. The Graph (GRT)
  2. Basic Attention Token (BAT)
BTC Piyasası: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 10 Coin Fırladı! 3

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, haftanın en önemli altcoin haberlerine buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap