Vitalik Buterin’den Peter Schiff’e Destek

Vitalik Buterin’den Peter Schiff’e Destek

Paylaş
Vitalik Buterin’den Peter Schiff’e Destek

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, kripto para cüzdanlarının eksikliklerine değindi ve cüzdanların geliştirilmesi gerektiğini söyledi.

Schiff’in Durumu

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff bundan birkaç saat önce sosyal medya hesabından ilginç bir gönderi paylaştı. Kullandığı kripto para cüzdanına erişemediğini söyleyen Schiff, bu yüzden tüm Bitcoinlerini kaybettiğini söyledi.

Schiff’in bu açıklamaları kripto para takipçilerinden çeşitli tepkiler aldı. Kimileri Schiff’in yalan söylediğini ve aslında kendi şifresini unuttuğunu söylerken kimileri Schiff’in cüzdan tercihinin yanlış olduğunu, daha iyi bir cüzdan kullanması gerektiğini söylüyor.

Pek çok kripto para yatırımcısı en azından şu an için Schiff’in durumuna üzülmüş gibi durmuyor. Öyle ki birçok isim, hatanın Schiff’in kendisinde olduğunu belirtiyor.

Schiff’e Destek

Vitalik Buterin de sosyal medya hesabından Schiff’in durumuyla ilgili bir gönderi paylaştı. Buterin bu açıklamalarında Schiff’e yanıt veren kripto para takipçilerini eleştirdi.

Buterin’e göre hatanın Schiff’te olduğunu, Schiff’in şifresini unuttuğunu söyleyen kişiler aslında asıl sorunu görmezden geliyorlar. Bu da kripto para cüzdanlarının yeteri kadar gelişmiş olmamaları.

Buterin kripto para cüzdanlarının geliştirilebileceğini ve cüzdan kullanımının şimdikine kıyasla çok daha kolay hale gelebileceğini söylüyor.

Tüm bu süreç içerisinde Blockchain.com çalışanları de Peter Schiff ile doğrudan iletişime geçerek kendisinin hesabının güvende olduğunu ve kendisine yardımcı olacaklarını söylediler.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap