Vitalik Buterin Doğruladı! Yükseliş Sırası Ethereum’da Mı?

Vitalik Buterin Doğruladı! Yükseliş Sırası Ethereum’da Mı?

Paylaş
Vitalik Buterin Doğruladı! Yükseliş Sırası Ethereum’da Mı?

Ethereum (ETH) 2019 yılının sonlarında beklenmeyen bir düşüş yaşasa da, 2020 yılının ikinci haftasından sonra yavaş yavaş formunu toplamaya ve yükselmeye başladı. Belirli bir süredir konsolidasyon sürecinde olan ETH, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 177 dolardan işlem görüyor. 26 günlük EMA’ya baktığımızda aslında 154 dolar seviyesinden itibaren boğaların ETH ağına yardım ettiğini görebiliyoruz.

Buna rağmen bazı kripto para yatırımcıları hala Ethereum’un düşüş yaşadığını ve “kan kaybettiğini” iddia etmeye devam ediyor. Whale Crypto Investor isimli bir yatırımcı en altta da görebileceğiniz bir tweet’inde, ETH’nin her gün kan kaybettiğini vurguladı ve eski güçlü Ethereum nerede sorusunu yöneltti.

Ethereum’un eski günlerine dönüp dönemeyeceğini merak eden yatırımcı, gönderisinin sonuna da Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin‘i ekledi. Buterin ise gönderiye tepkili bir yanıt verdi. Ethereum’un tam olarak hangi yönüyle kan kaybettiğini sorgulayan Buterin, ağın kendisine göre hiç olmadığı kadar güçlü gözüktüğünü de vurguladı. Bu da Vitalik’in ETH’ye teknik açıdan güvendiği ve olumlu gelişmeler yaşandığını düşündüğü şeklinde yorumlandı. Teknik altyapının gelişmesi ise çoğunlukla fiyat artışın da beraberinde getirmiştir ve ilerleyen günlerde bu yönde bir hareketlenme olacağı söylenebilir.

Aslında Ethereum geçirdiği Muir Glacier hard fork’u ve 2020 yılı için planlanan diğer güncellemeleri ile gerçekten de hiç olmadığı kadar güçlü gözüküyor.

Ethereum aslında 2020 yılında birden çok olumlu habere sahip. Buradaki haberden de okunabileceği üzere bu iyi haberlerden birisi direkt olarak Fidelity Investments gibi dev bir firmadan geliyor ve heyecan şimdiden başladı.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap