Vertex, İlk ICO Coin İçin Aftermarket Adımı Atıyor!

Vertex, İlk ICO Coin İçin Aftermarket Adımı Atıyor!

Paylaş
Vertex, İlk ICO Coin İçin Aftermarket Adımı Atıyor!

ICO pazarlarının 2017 boyunca çarpıcı bir şekilde yükseldiğini gören herkes, başlangıçtan itibaren başarısız olacak çok sayıda projenin kurulduğunu biliyor. Yine de pek çok insan bu işe yatırım yapmaya devam etti. 2017’de yürürlüğe giren ICO‘ların yaklaşık yarısı dolandırıcılık nedeniyle başarısız oldu. Şu anda alandaki en temel sorunlardan biri hangi ICO’ya yatırım yapacağımız konusudur. Vertex, türünün çözümünün ilkini sağlamaya karar verdi. Iskartaya çıkarılmış bir ICO coin alternatif pazarı oluşturuyor.

ICO’ların% 97’sini filtreleyen, altı aşamalı bir indirme mekanizması, Vertex aftermarket’in üzerinde durduğu ilk durum. Dünyanın en önde gelen iş adamları ve yatırımcılarından bazıları, ICO’lardan gelecek vaat eden birkaç projeyi seçmek için değerlendirecek. İnceleme süreci bittiğinde, bu ICO’lar bulacakları Vertex ekosisteminde şu şekilde hareket edebilecekler:

  • Yatırımcılar, projelerinin hızlı yükselmesine yardımcı olabilecek bir kullanıcı havuzu sayesinde KYC sürecinden geçerek kendi coinlerini satın alabilecek 
  • Vertex, tercih edilen bir oranda Vertex aftermarket ta kullanıcı tabanına satış yapmak için kontrollü coin kabul edecek.
  • Önde gelen iş adamları ve yatırımcılardan yatırım almak için bir proje üzerinde onay veren onay mührü uygulaması başlatacak

Vertex ekosisteminin merkezinde bulunan kullanıcılar, aynı zamanda bu iskontolu ICO coin satış sonrası pazarına katılarak birçok avantaj elde edecekler. Kullanıcıların satış sonrası pazardan yararlanma avantajları, Vertex’in alandaki en güçlü projeleri seçmek ve finanse etmek için tasarladığı türden çözümün bir sonucu. Sistemde:

  • Vending sistemi dolandırıcılığı filtreleyecek.
  • Ayrıca, başarılı olma olasılığı daha düşük olan projeleri de filtreleyecek.
  • Vetting, en güçlü projeleri tercihli fiyatlarla satış sonrası piyasaya getiriyor. Bu, başka hiçbir projenin getirmediği bir avantaj.
  • Ek olarak, Vertex kullanıcılarına sadece şu anda özel yatırımcılara satılmakta olan projeleri satın alma seçeneği de sunuyor.
  • Vertex ayrıca tüm kullanıcılarına satış sonrası platformda sunduğu herhangi bir coini satın alma şansı sunacak.

Vertex platformundaki tüm jeton alımları, VTEX jetonu kullanılarak yapılacak. Vertex’in satın aldığı ICO’lar da satın alımın bir parçası olarak VTEX coinleri almak zorunda kalacaklar. Bu nedenle VTEX, ICO’ları ve kullanıcıları doğrudan bağlayan tüm ekosistemin temelini oluşturmakta. VTEX kullanımı, ekosistemi tamamen kapatacak ve daha fazla gelişmesine izin verecektir. Vertex, kullanıcıların ve ICO’ların, VTEX coinleri ile erişebilecekleri daha fazla hizmet sunmayı planlamakta. Bu durum, Vertex’i ICO pazarlarında en kapsamlı çözüm haline getiriyor. ICO’lar projelerini güçlendirmek ve işlerini kurmak için fonlara, uzmanlığa ve sürekli büyüyen bir kullanıcı havuzuna erişimden yararlanacak. Kullanıcılar, tercih edilen fiyatlarla dikkatle incelenen projelere erişimden yararlanacak. Piyasalar, en güçlü projeleri seçerken yüksek standartlardan faydalanacak, bu da yönetim kurulunda başarı oranlarını artıracak ve şu anda yüksek başarısızlık oranlarının üzerindeki bulutları da kaldıracak gibi görünüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap