Verge (XVG) Fiyatı Yüzde 37 Oranında Yükseldi!

Verge (XVG) Fiyatı Yüzde 37 Oranında Yükseldi!

Paylaş
Verge (XVG) Fiyatı Yüzde 37 Oranında Yükseldi!

Piyasanın en büyük 64.kripto parası olan Verge (XVG) geçtiğimiz son yirmi dört saat içerisinde yüzde 37 oranında değer kazandı.

Bu yirmi dört saat içerisinde 19 milyon dolarlık ticaret hacmine ulaşan XVG’nin fiyatı an itibarıyla 0.005 dolar seviyesinde.

Neden Yükseliyor?

Cryptovest gibi kaynaklara göre XVG fiyatının bu kadar kısa süre içerisinde yükselişe geçmesinin başlıca nedeni aslında PornHub oldu.

PornHub bundan birkaç gün önce bir duyuru yayınladı ve platformun üyelerine artık PayPal ile ödeme yapılamayacağını açıkladı. Bu durum tahmin edilebileceği üzere PornHub’daki pek çok içerik üreticisini olumsuz etkiledi. Peki bu durumun XVG ile ne alakası var?

Verge (XVG) geçtiğimiz yıl PornHub ile ortaklık kurdu ve PornHub kullanıcıları ödeme işlemlerinde XVG kullanabilmeye başladılar. Ancak bu ortaklığa şimdiye dek çok fazla önem gösterilmemişti.

PornHub’ın artık PayPal ile ödeme yapılamayacağını açıklamasının ardından insanlar XVG’yi araştırmaya başladılar. Çoğu kripto para takipçisi XVG gibi bir kripto paranın PayPal’in yokluğunda iyi bir ödeme aracı olabileceğini düşünüyor.

Tüm bu gelişmeler XVG fiyatının çok kısa bir süre içerisinde çok hızlı bir şekilde değer kazanmasını sağladı.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap