VeChain (VET) Fiyatı Yüzde 27’lik Artış Yaşadı

VeChain (VET) Fiyatı Yüzde 27’lik Artış Yaşadı

Paylaş
VeChain (VET) Fiyatı Yüzde 27’lik Artış Yaşadı

VeChain (VET) fiyatı geçtiğimiz son birkaç saat içerisinde neredeyse yüzde 30 oranında bir artış gösterdi.

VET fiyatında yaşanan bu artış büyük ölçüde The Way of the Tiger adlı oyundan kaynaklanmış olabilir.

Efsane Geri Dönüyor

The Way of the Tiger adlı oyun kitabının yazarı Jamie Thompson, 1980’li yıllarda büyük ilgi gören bu kitap için yeni bir proje hazırladığını açıkladı.

Thompson bu kitabı yeni bir formatta sunabilmek için Eidos ve Fable gibi şirketlerle birlikte çalışacak. Şu ana dek paylaşılan bilgiler, Microsoft’un da bu projeye katkıda bulunacağını gösteriyor.

UToday tarafından aktarılan bilgilere göre bu oyun önümüzdeki yıl hazır olacak ve kullanıcılar bu efsane oyunun tadını yeniden çıkarabilecekler. Peki tüm bu hikayenin VeChain ile ne gibi bir bağlantısı var?

VeChain Uçuyor

Belirttiğimiz üzere Jamie Thompson bu oyun kitabını yeni bir formatla piyasaya sürmek istiyor. Görünüşle göre Thompson’ın ve birlikte çalıştığı şirketlerin planı bu oyunu VeChain’in platformu üstünde yayınlamak.

The Way of the Tiger’ın VeChain üzerinden yayınlanacak olması ve bu projede Microsoft’un da dahil olması, VeChain (VET) fiyatını adeta uçuşa geçirdi. Coinmarketcap verilerine göre VET an itibarıyla yüzde 27 oranında yükselmiş ve 0.007 dolar seviyesine çıkmış durumda.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap