VeChain Duyurdu: Bu 4 Kripto Paradan Satın Aldı!

VeChain Duyurdu: Bu 4 Kripto Paradan Satın Aldı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: VeChain Duyurdu: Bu 4 Kripto Paradan Satın Aldı!

SEC yaptırımlarının yol açtığı piyasa gerilemesine karşın VeChain (VET) kıymetli bir gelişme ile karşı karşıya. Buna nazaran, Hazine varlıklarında kayda kıymet bir artışla bu eğilime meydan okudu. VeChain’in üç aylık raporu, varlıklarda yaklaşık %30’luk bir artış olduğunu gösteriyor. Başka taraftan 2023’ün birinci çeyreğinde 380 milyon dolara ulaştığını ortaya koyuyor. VeChain’in Hazine varlıklarındaki büyümenin yanı sıra rapordan elde edilen kıymetli bilgilere bakalım.

VeChain’in hazine varlıkları artıyor: piyasa dalgalanmasının ortasında kararlı duruş

VET’in son üç aylık raporu, değişken bir dijital varlık sanayisi karşısında dayanıklılık gösteriyor. Coinbase ve Binance’e karşı SEC hareketleri başlangıçta piyasaya gölge düşürmüştü. Başka taraftan, VeChain VET’in Hazine varlıkları kıymetli bir artışa şahit oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: VeChain Duyurdu: Bu 4 Kripto Paradan Satın Aldı! 1

Rapor, Hazine varlıklarının neredeyse %30 oranında büyüdüğünü ve stablecoin’lere 34 milyon dolar tahsis edildiğini ortaya koyuyor. Bununla birlikte, varlıklar Mayıs 2022’deki 1,2 milyar dolardan gerilemiş durumda.

VET’in çeşitlendirilmiş varlıkları ve sarfiyat açıklaması

VeChain VET’in Hazine portföyü sırf toplam kıymet açısından genişlemekle kalmadı. Tıpkı vakitte Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve VET ortasında da çeşitlendi. Raporda belli token ayrıntıları açıklanmamış durumda. Lakin, bu üç dijital para ünitesindeki varlıklar toplu olarak 100 milyon doların üzerinde arttı. Masraflar tarafında, raporda operasyon sarfiyatlarında 3 milyon dolar ve teknik operasyonlara tahsis edilen ek 1,5 milyon dolar açıklanarak mali idareye sorumlu bir yaklaşım sergileniyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: VeChain Duyurdu: Bu 4 Kripto Paradan Satın Aldı! 2

VeChain, güçlü finansal performansının ötesinde, ekosistem gelişiminde değerli adımlar atmaya devam ediyor. Tüketiciler için kendi kendini saklama cüzdanı olan VeWorld Wallet’ın piyasaya sürülmesi değerli bir kilometre taşına işaret ediyor. Buna ek olarak, VeChain Foundation’ın Whitepaper 3.0’ın Mart ayında piyasaya sürülmesi konusu da var. Bütün bunlar, şirketin yenilik ve ilerlemeye olan bağlılığını gösteriyor.

Kripto alanında değerli bir oyuncu olmak

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda VeChain VET’in üç aylık raporu kıymetli gelişmeleri net bir formda yansıtıyor. Buna nazaran, genel bir piyasa gerilemesinin ortasında Hazine varlıklarında etkileyici bir artış olduğunu ortaya koyuyor. Dijital varlık sanayisinin karşılaştığı zorluklara karşın, VeChain VET’in dayanıklılığı ve stratejik finansal idaresi, şirketi daima büyüme için konumlandırıyor. Daima gelişmeler ve genişleyen ekosistemiyle VeChain, dijital varlık alanında ilgi cazibeli bir oyuncu olmaya devam ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: VeChain Duyurdu: Bu 4 Kripto Paradan Satın Aldı! 3

Büyüyen bölüme tesirli bir halde katkı sağlamak projenin hayatta kalmasını sağlayan ögeler ortasında yer alıyor. Başka taraftan topluluğun ilgisini canlı tutmak için de projenin kendisini daima olarak yenilemesi gerekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap