Vebitcoin Yeni Yıla Hızlı Bir Giriş Yaptı

Vebitcoin Yeni Yıla Hızlı Bir Giriş Yaptı

Paylaş
Vebitcoin Yeni Yıla Hızlı Bir Giriş Yaptı

Türkiye’deki kripto para yatırımcıları Vebitcoin’in hizmetlerinden faydalanarak artık paralarını çok daha kolay bir şekilde yönetebilecekler.

Yeni Anlaşma

Yerli kripto para sektörünün en büyük şirketlerinden biri olan Vebitcoin bugün yeni bir anlaşmaya imza attı. Vebitcoin kullanıcıları bu anlaşma sayesinde artık paralarını çok daha kolay bir şekilde yönetebilecekler.

Vebitcoin PayFix ile yaptığı anlaşma doğrultusunda kullanıcılarına PayFix Dijital Cüzdan hizmeti sunmaya başladı. Yatırımcılar BDDK onaylı bu hizmeti kullanarak paralarını herhangi bir karta ihtiyaç duymadan, yalnızca telefonlarını ve bilgisayarlarını kullanarak yönetebilecekler.

Yatırımcılar bu yeni hizmet sayesinde hem işlemleri çok daha kolay bir şekilde takip edebilecekler hem de bakiyelerini hızlıca kontrol edebilecekler. Vebitcoin kullanıcıları ayrıca 149 ülkeye yayılan 369 bin farklı ödeme noktasını kullanarak sadece birkaç dakika içerisinde uluslararası bir işlem yapabilecekler.

2020’ye Hızlı Girdi

Günümüzde 150 bin kayıtlı kullanıcısı bulunan Vebitcoin, geçtiğimiz yıl adından bahsettirmeyi başarmıştı. BitGo’nun Türkiye ortağı olan Vebitcoin geçtiğimiz yıl kuruluşunun üçüncü yılını kutlamak için komisyon oranlarını sıfırlamış, kullanıcıların yüzünü güldürmüştü.

Şirket ayrıca müşterilere daha etkili bir hizmet sunabilmek adına Papara ile yapılan çekim işlemlerindeki limiti artırmış ve günlük çekim limitini 50 bin liraya çıkarmıştı.

Görünüşe göre şirket bu yıl içerisinde de adından sıkça bahsettirmeyi planlıyor. Çünkü Vebitcoin’in PayFix’in yanı sıra TRON yatırımcılarını güldürecek bir haberi daha var.

Şu anda piyasanın en büyük kripto paralarından biri olan TRON, özellikle Justin Sun’ın çalışmaları sayesinde popülaritesini iyice artırdı. Vebitcoin de bu trendden geri kalmamak adına TRON’u borsaya ekleme kararı aldı. Yerli TRON yatırımcıları yakında TRON işlemlerini Vebitcoin aracılığıyla yürütebilecekler.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap